Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Fajn, preci se nekdo nasel. (ze by uz dalsi nebyly? )
-jj bez pouzdra, to je skoda... Zkusil sem pohledat zda bych nejake nemel, a bohuzel nic.
Jeste to nevzdavam prosel sem zatim asi 4/5 .  Pokud by se casem neco objevilo dam vedet.
Nebo jim porid neco takoveho ebay -komplet akt. nabidka...
 

Jinak jak se chovaj ty tvoje, maji stopky?
Pokud prochazis rezimy co ti naskoci po timeru? zmizi ikona a zustanou nuly a jdou spustit stopky nebo to preskoci rovnou na cas?

Taky jsem si uz myslel, ze jsem "odhalil" ono prazdne policko, popisovano vyse, ktere nic nezobrazuje...
Kdyz jsem nastavil timer u posledne zobrazenych, tak po skonceni signalizace naskocilo u ikony jeste R ↓↓ a odpocet zacal odznova.
Tak jsem si myslel, ze by to tak mohlo fungovat i u tech s polickem REPEATER. Pipaji minutu a vzdy sem to ukoncil. No nefunguje.
Zvlastni modul, jedny stopky ano druhe ne a u obou je na displeji ikonka "kolecka" ktera se asi nezapina.

a.jpg.fda31a5f6c742c005931a3ae387aeeff.jpg

 

Dalsi multialarmy jsem uz nenasel, jen mne jeste napadaj tyto loni zde...
Nazvem ano, -uz jsou ale o dost mladsi...

4kx.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada, ja vedel ze nezklames.
Pro mne krasny stav a jeste k tomu III , ty mne prave chybi a cekam az se nekde objevi zarozumno.
Dost jsou i videt ve verzi VEGA.
Jak zespodu?  I a II maj dynko zavitove, nechali to?
A co modul zustalo to v rade 9100/9101/910x ?
A jak koukam tak jim vzali timer, a maj jen stopky. Jo to dava smysl, II -timer, III -stopky. 
Zakladni verze ma oboji, ale jde stejne vyuzit vzdy jen jedna, -tak to rozdelili.
..o to zvlastnejsi se mne jevi ty co maj stopky a mit by je nemely (viz.vyse). 

Pro ilustraci z webu aspon foto verze VEGA + Multi Alarm Chrono 

1b.jpg.311be420f20fc7fc14b6425c7f8e919e.jpg

1a.jpg.94a07251668a353ce74a18a7472d4658.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, akai napsal:

... Jinak jak se chovaj ty tvoje, maji stopky? ...

Nemají stopky. Po timeru je zase čas.
Na ten repeater jsem taky nepřišel. Ale bylo by to logický. Po doběhnutí timeru zůstane na nule a pro opakovaný spuštění je potřeba ho znovu nastavit. Takže opakovaný timer by se určitě hodil.
Možná to mají jen některé modely. Ale které, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trocha odbocim od “Obcanov” . Ked som prehladaval sufliky a krabice od topanok s napismi neopravene  a hladal nejake multialarm, tak som vytiahol tieto moje oblubene z HK produkcie  a po chvilke hrania takto krasne nabehli. 

C0ED1065-FA96-4686-B260-F07D9039E5ED.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, vida, uz se to tu schazi, parada.

před 8 hodinami, Kristian.nov napsal:

Můžu přispět s "trojkami" 😉

Fotky jsem úděl jen narychlo...

Jo, to je pro prehled jake modely delali naprosto dostacujici(az moc). Vono ty novejsi mobily uz fakt umi, a podeziram, ze par lidi odsud si stejne jako ja v posledni dobe poridilo neco novejsiho. A ani down. fora to v kategorii techto "momentek" uz nesrazi kvalitativne dolu.

před 6 hodinami, Hantronix napsal:

... Po timeru je zase čas.
Na ten repeater jsem taky nepřišel. Ale bylo by to logický. Po doběhnutí timeru zůstane na nule a pro opakovaný spuštění je potřeba ho znovu nastavit. Takže opakovaný timer by se určitě hodil.
Možná to mají jen některé modely. Ale které, že?

Diky za info.
By mne i zajimalo zda se da u techto take dle sn urcit rok. Pokud ano tak ty prvni? multialarmy jeste bez ikon jen indikace carkou maj na zacatku 9.
Oboje multialarm maj 8, a multialarm II maj 9. A ted u vas vidim, ze III maj 0. Je jasne, ze pokud nevim jak dlohoho se jednotlive modely delaly tak se neda podle par kusu usuzovat jestli to uvadeli nejak chaoticky nebo meli system. To by se musely asi projit katalogy...

před 50 minutami, Gombo napsal:

@akai tie co som daval rano su modre ( prva foto ) a nasiel som este jedny rovnake, ale cierne. Tie este len cakaju na ozivenie.

 

Vyborne. Dal jsi i presne oznaceni oznaceni modulu.
Sem jsi prave myslel jestli to meli jednoduche a jen zvysovali cislo v urcite pozici pro novejsi verzi a zde uz ujeli s cislem i na jine pozici.
A co jsem tak vysledoval u nekolika kousku co mam tak tak u Vega je cislo modulu shodne jen konci cislici 8.
(-apropo.. Pokud ty trojky navratis do zivota, a jo, ty jo , nechtel bys jedny vymenit za nektere co mam ja 2x ?)

Zde i pekne videt provazani Citizen/Adec/Vega... (jedny dost velka koroze, druhe jdou nekde do zkratu -pri mereni velky odber..)

1402022214_adecvega.jpg.7c98b9d610cec1383b83ed280d1465ea.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Gombo napsal:

Trocha odbocim od “Obcanov” . Ked som prehladaval sufliky a krabice od topanok s napismi neopravene  a hladal nejake multialarm, tak som vytiahol tieto moje oblubene z HK produkcie  a po chvilke hrania takto krasne nabehli. 

C0ED1065-FA96-4686-B260-F07D9039E5ED.jpeg

Jé, tyhle jsem kdysi měl. Krása. Kdyby byly někdy na prodej, měl bych asi zájem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...