Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Neumím hledat, no...  :frusty:

 

Děkuji.

 

Kdyby to chtěl náhodou někdo komentovat, tak prosím pokračujte na odkazu, který vložil Frostie, ať v tom tady neděláme guláš. Dal jsem tam odkaz sem.

Omlouvám se.

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, tohle je echt modul z Hong Kongu, ale velmi velmi kvalitně dělanej. Mám ho v úplně stejných hodinkách Levis a je to jeden z vůbec nejzajímavějších modulů v LCD digitálkách všech dob. Hodinky mají programovatelnou melodii (nastaví se délka a výška noty) v délce 20 not. Jsou fakt super!!!

Upraveno uživatelem casiotron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, tohle je echt modul z Hong Kongu, ale velmi velmi kvalitně dělanej. Mám ho v úplně stejných hodinkách Levis a je to jeden z vůbec nejzajímavějších modulů v LCD digitálkách všech dob. Hodinky mají programovatelnou melodii (nastaví se délka a výška noty) v délce 20 not. Jsou fakt super!!!

Něco takového jsem měl na Nokii 3310.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si aktivuješ hodinový signál, tak ti to v půl pípne jednou a v celou dvakrát. To má opravdu jenom pár modulů Casio a vůbec digitálek obecně!

 

Jo jo, mám tenhle modul v marlinech W-35. ideální pro chvíle, kdy člověk potřebuje intenzivně máknout, aby něco dodělal - pípnutí každou půlhodinu tě upozorňuje, že čas sakra rychle letí a není prostor pro lelkování na Chronomagu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsem konečně dokompletoval slovníkový hattrick, T-1500 ještě fota prodejce.

Perfektni, gratuluji -po obdrzeni muzes upresnit sve info. zde ... (...stejný nebo hodně podobný....)

 

EDIT: zpresneni

Upraveno uživatelem akai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...