Jump to content

LCD digitálky 70. a 80. let

Recommended Posts

• Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdravím všetkých!   na vaše vlákno som narazil pri prehľadávaní internetu a hľadaní starých klasických digitálnych hodiniek Tristar (so 7 melódiami), ktoré som mal ako tínager v 80-tych rokoch a ktoré

A tady už je konečný výsledek, mám z nich vážně radost kdyby měl někdo tip kde koupit/objednat těsnění pod dýnko(šroubovací) ať písne

To je bomba. A to máš všechno v tištěný podobě, nebo odněkud stažený?

Našel jsem to u nějakého nadšence Retromash, který to má ve formě pdf přehrávače, ale nedá se to stáhnout. Tak jsem to v printscreenoval a upravil.

Edited by Van-Direk

Ohromujici moc diky !

stranky zde ...retromash stahnout se mne to povedlo pres JDownloader 2

...teda zkusil sem narychlo rok 1987 a stahne se 323 jpg obrazku... vysledek kdo se chce kouknout zde (ulozto) heslo = chronomag 

az bude cas asi postahuju, teda jestli tam nejsou nejake restrikce, ale v rychlosti sem si niceho nevsiml...

To je skutečně nářez. To je jak cestování v čase: co je jeden rok novinka a ceny napálené, tak další rok ceny dolů. Přibývají nejdříve číslice, pak funkce, pak další funkce, pak zbytečné funkce, pak ana-digi. No v podstatě je to jako dnes, furt stejný.  :D

Líbí se mi upozornění ze začátku příspěvku takže asi spíš rok 76: "Upozorňujeme, že všechny Quartzové hodinky jsou závislé na baterii. Proto všem zákazníkům, kteří budou hodinky vracet s vybitou baterií budeme účtovat její výměnu."

Fakt skvělý díky za to.

Co bych jako kluk za to dal, kdybych si své digitálky mohl vybírat z tak pestré nabídky! Jak já ty zasraný bolševiky nenávidím!

Kolego, to je neskutečná paráda, připomínka Neckermann a Quelle...Díky moc

Je to super! Ale trosku si to setri a napinej nas :)

Libilo se mi, jak nam to postupne ladoval kolega Irma Bunt ve vlaknu o dobovych reklamach :)

SUPER KATALOG ELEKTRONIKA!!! 

Vidím, že mám ještě veliký mezery. Některý modely jsem vůbec neznal. Tenhle mít v papírový podobě...

Ta sekce už tu je, sám jsem do ní skenoval nekolikero katalogů - Casio, Pulsar, Seiko... Jsem na mobilu, ale je to pod všeobecnou diskusí