Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Když budeš jednou upravovat kritéria sbírání a třeba nějaký hodinky pouštět, tak tyto by měly být jedním ze základních stavebních kamenů sbírky, a neměl by ses jich v žádném případě zbavovat. Aspoň já to tak dělám. Hodně starý typ, N.O.S., navíc s původním štítkem a visačkou, nic lepšího už neseženeš. Na druhou stranu tě to limituje, protože je nemůžeš nosit, protože i malým optřebením je znehodnocuješ mílovými kroky.

 

 

Ještě pár fotek Casio 95QS-42B

Upraveno uživatelem casiotron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo Jirko... máš pravdu. Vzal bych je na ruku hned.. ani nevíš :-) Naštěstí mám hodinky na nošení pro radost a tyto jsem pasoval na digi "stolovky" prostě mi budou dělat radost na mém pracovním stolku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové odborníci. Od kamaráda z práce a člena chronomagu jsem dostal darem tyto Timexy. Nevím však, co je to za model, a zhruba dataci výroby. Na googlu jsem našel jen obrázky, ale info žádné. Máte někdo tušení, co je to zač? Díky za odpověď.

post-15236-0-01476700-1524414162_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že tady máme inzerci, ale tohle tam snad ani nepatří. Nechcete se někdo ujmout starých dámských Kesselek? Podle všeho nefunkčních. Dneska tam zkoušel dát hodinář baterku a nic. "Cenu" si určetete sami. Kdyžtak SZ.

post-33480-0-65755000-1524485899_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...