Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Pořád se tu dozvídám něco novýho.Žárovičku jsem vyměnil,tak už svítí.Po dvouhodinovém bádání jsem zjistil,že je z plošáku vypalý asi kondenzátor.Tak jsem zkusmo zkušel dát jiné z jiných digošek-však bez úspěchu.Jsem smířen s tím,že pípat prostě nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demontáž sklíčka,vyčištění toho zčernalého okraje.Zespodu jsem znovu nanesl zlatou barvu,sklíčko zpět přilepil silikonem.

Mají složité ovládání.Tlačítko světla dělá mezičas stopek,ale světlo zatím nesvítí.Ani nepípají,nejsem schopen potvrdit blikající zvoneček-prostě nevím jak...

Zajímalo by mě co má být jako značka napsána v tom prázdném obdélníčku(levis,kessel...)?

 

Mám dámské Kessel které mají stejný display. Ale neměli světlo. Když blikala dvojtečka tak byl aktivovaný hodinový signál. Když byla notička tak alarm. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dámské Kessel které mají stejný display. Ale neměli světlo. Když blikala dvojtečka tak byl aktivovaný hodinový signál. Když byla notička tak alarm. 

Ok,dík tak ještě zabádám..Už vím od jiného člena zde že ty mé jsou Piratrony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Dnes tu mám Sensor LC, rok asi kolem 1976-77, modul Optel, kov a sklo, funkce čas - vteřiny - den v měsíci, světlo. Jak jednoduché

Zase sa vraciam do čias dávno minulých, a prachom zapadnutých, aj tieto som mal, ďalšia úsmevná spomienka :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Dnes tu mám Sensor LC, rok asi kolem 1976-77, modul Optel, kov a sklo, funkce čas - vteřiny - den v měsíci, světlo. Jak jednoduché

Zase sa vraciam do čias dávno minulých, a prachom zapadnutých, aj tieto som mal, ďalšia úsmevná spomienka :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Dnes tu mám Sensor LC, rok asi kolem 1976-77, modul Optel, kov a sklo, funkce čas - vteřiny - den v měsíci, světlo. Jak jednoduché

To je paráda! Digitálky v poctivém polštářkovém pouzdře a la mechaniky.

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...