Jump to content

LCD digitálky 70. a 80. let

Recommended Posts

Ahoj, chlapi, kamarádka našla doma tyto hodinky, ptá se co nima a já nevím, nemám šajnu jestli mají aspoň cenu štangle salámu. Na netu jsem toho moc nenašel. Měly by být funkční. Poradíte jí?

Panasonic - Ideas for life :D :D :D 

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdravím všetkých!   na vaše vlákno som narazil pri prehľadávaní internetu a hľadaní starých klasických digitálnych hodiniek Tristar (so 7 melódiami), ktoré som mal ako tínager v 80-tych rokoch a ktoré

A tady už je konečný výsledek, mám z nich vážně radost kdyby měl někdo tip kde koupit/objednat těsnění pod dýnko(šroubovací) ať písne

Mno? Já už jsem se z těch hongkongských výtvorů vyléčil. Kvalita mizerná, to si na tý vysočině radši sám pochutnám

Ano a este ich bude :).Zachranujem kazdy kus bez ohladu na vzacnost.Bude to odkaz dalsim generaciam,co bolo jjednym z pilierov sedej ekonomiky pred rokom 89.Nebyt takych,ako sme my,tak by sa pomali dostali uz len do povesti a legiend o tom ,co sa predavalo pred priorom,pred tuzexom a v roznych pasazach a podchodoch... :)

post-61962-0-36683800-1550030683_thumb.jpeg

Edited by Gombo

Tak dnes som obzvlast hrdy na to,ze som rozchodil tieto stvorgombiky.Maju jeden zo starych modulov.Idu aj nahlas vyhravaju,dakze dalsi fenix,ktory vstal z digi popola,akebo ako je vyssie uvedene ?srotoviskosmetiska? ;)

post-61962-0-22647500-1550081511_thumb.jpeg

post-61962-0-50596200-1550081520_thumb.jpeg

post-61962-0-14598100-1550081691_thumb.jpeg

post-61962-0-37136900-1550081710_thumb.jpeg

Tak toto sa už začína meniť na novodobý Nekonečný príbeh zo starých čias, kedy boli v móde takéto hodinky, a niektoré modely som dokonca mal, je to pre mňa úsmevná spomienka :) 

Chlapci digitalny poradte.Nadelil som si ultrazvukovu cisticku a mam dilemu.Mozem do nej smarit digi puzdro aj s nalepenym sklickom?Nezleze potlac?Neodlepi sa od puzdra?