Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Dal jsem je do krabičky, nějak se mi je nechce hned poškrábat Teď nejradši nosím Casia W-780, sice dost jetý, ale hrozně pohodlný.

 

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

 

W-780 jsou moje životní osudové hodinky. Nikdy jsem žádné nenosil tak dlouho jako tyhle. S roční přestávkou 12 let. Jedny jsem nechtíc rozbil a tak se mi po nich stýskalo, že po roce jsem si musel koupit další. Ty mám dodnes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W-780 jsou moje životní osudové hodinky. Nikdy jsem žádné nenosil tak dlouho jako tyhle. S roční přestávkou 12 let. Jedny jsem nechtíc rozbil a tak se mi po nich stýskalo, že po roce jsem si musel koupit další. Ty mám dodnes :)

Ani se Ti nedivím, na ruce sedí bezvadně, jsou příjemně těžké a na ty roky vypadají pořád dobře. Podařilo se mi je vydražit na aukru a když přišly a dal jsem na ruku, hned jsem si řekl, že to je ono.

 

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mě štve, když nemůžu pochopit, jak něco funguje, takže se radši zeptám zkušenějších

Můžete mi vysvětlit k čemu jsou následující funkce u calibru y759?

1. Counter display - mohu tam nastavit čísla 1 - 9999, ale nevím k čemu to je

 

2. Numerical memory display - nastavit lze 5 čísel, jinak nic

 

3. Random numbers display - na displeji se mění čísla a stisknutím tlačítka se postupně náhodně zvolí

 

Pro někoho je to asi jasné, ale fakt netuším, jak tyhle funkce využít Díky za rady a trpělivost

 

 

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...