Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Ano, byly 2x, jinak bych se jich ani za nic nezbavoval. N.O.S. jsem si nechal a skoroN.O.S. jsem pustil.

 

 

Casio T-2000 (1500 t2 uz mam) casiotron zde... -i kdyz tech 2500 se nedavno zbavoval -ze by 2x ?

A mozna casem narazim i na ty treti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, byly 2x, jinak bych se jich ani za nic nezbavoval. N.O.S. jsem si nechal a skoroN.O.S. jsem pustil.

 

-jj tak nejak jsem to prave videl, jinak by mne tve "jsem konečně dokompletoval slovníkový hattrick" moc nesedelo...

 

-jeste bych mnel dotaz ohledne zamenitelnosti modulu, jsou totozne, nebude problem? nemel to Meister Anker nejak upravene?

 ukazovals treba zde...  uvidim az jak real stav tech S229, ale asi bych je mel radeji funkcni v kovu...

 

Mne zatim dorazily jen ty MA -na Seika S229 si budu muset opet pockat (hromadna zasilka).

 

Diky.

 

post-46138-0-24608000-1559248229_thumb.jpgpost-46138-0-93087800-1559248260_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred casem jsem si poridil na praci kolem auta a na zahrade a na sport Casia F91w, abych si nenicil Primky, co mam. Docela prijemne se ty digi nosej, ikdyz jsou plastovy a tak. Tak jsem si rikal, ze si je poridim ve stribrne variante, ale protoze jsem nikdy nenosil hodinky s kovovym tahem, objednal jsem z Ciny fake casio. Slo mi fakt o ten pocit, kdyz mam kovovy pasek na ruce. A i to v pohode. 

Takze jsem si rikal, ze si nejaky kovovy Casia poridim - projizdim tedy tuhle sekci a forum digi ze 70 a 80 let, to jsem musel projit cely.

 

A pekne Vam dekuju, nakazili jste me.  :gunsmilie:  Takze tady prvni vlastovka; Montany a koukam dal, co kde by se dalo schrastit, pac me to nejak zacina bavit tyhle digi silenosti.

 

post-59744-0-00966000-1560168634_thumb.jpg

post-59744-0-43573800-1560168649_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...