Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Já to dělám jako gombo a na víčko si zevnitř píšu datum výměny, abych měl přehled, jak daný kus "žere". Mám asi 80 kusů baterkových hodinek a těch pár baterek měsíčně mě nezruinuje. No a pocit, když vidím, že všechny kusy fungují, mi za to stojí:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musí stát ve Tvém případě dost peněz ne?

Tyhle staré kousky mají předpokládám spotřebu ukrutnou.

to mas sice pravdu, ale zatim to zvladam.Digitalky bez zivota su pre mna ako sex bez orgazmu.No a to si neviem a ani nechcem predstavit :) :) :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď taká batéria, to je 2 - 5 euri :)

U vietnamců je klasická LR41 za 5 Kč/ks, stejně tak všechny ostatní běžné tabletovky... není to asi kdo ví jaká kvalita, ale taky si osadím občas do hodinek čerstvou baterku, hodinky vyvětrám na zápěstí a jak zhasnou tak baterku vyhodím... půl roku cca vydrží a to stačí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď taká batéria, to je 2 - 5 euri :)

 

No kupovat to "v hodinarstvi" by pro nase "skvosty" asi byl zasah do rozpoctu, u mne to ale aliexprs... vyresil.

Maj tam vse od mirne darzsich panasonicu a silveroxidu az po lacine klasiky alkalicke AG0 - AG13 + i jine mimo radu AGxx treba accu CTL aj. Kupuju nekde od lonskeho zari a zatim drzi. Expirace alkalickych je nejakych 2-3 roky silver jeste dele. Horsi je, ze od pristiho roku konci vyjimka na zasilky do 23 euro nebo ekvivalent $. Takze by se to chtelo aspon trosku zasobit. Nejvic casu mi vzdy zabere vyber typu a prodejce dle recenzi.

 

post-46138-0-66270200-1584372757_thumb.png

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

Tak vono obecne, ted bude vic casu na vymenu baterek -ja zacal...

 

post-46138-0-61198200-1584372795_thumb.jpg

 

edit: edit odkazu...

Upraveno uživatelem akai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že jim ani nedělá dobře pořád je otvírat,opotřebovávat šroubky a zbytečně trénovat šroubovací dýnka

Keby bolo treba komusi skrutky, mám ich vo svojom sklade asi 50 000, a to všetkých veľkostí, kvôli modelom áut ich mám veľa :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak to vidím já a mám hodinky povětšinou léta bez baterií. Pro mě jsou nejhorší vznikající otlaky na hranách pouzder u namačkávacích víček.

 

 

myslím že jim ani nedělá dobře pořád je otvírat,opotřebovávat šroubky a zbytečně trénovat šroubovací dýnka


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...