Jump to content

LCD digitálky 70. a 80. let

Recommended Posts

• Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdravím všetkých!   na vaše vlákno som narazil pri prehľadávaní internetu a hľadaní starých klasických digitálnych hodiniek Tristar (so 7 melódiami), ktoré som mal ako tínager v 80-tych rokoch a ktoré

A tady už je konečný výsledek, mám z nich vážně radost kdyby měl někdo tip kde koupit/objednat těsnění pod dýnko(šroubovací) ať písne

Můžu ti je přeměřit. Podle záznamů bych měl mít troje. Velikost tutěch je taková "akorát". Nedá se říct, že by byly velký, ale ani malý. Ale zase si vybíráš ty dražší. Všechny Casio, co mají na sklíčku tu rybu, mečouna, jsou MARLIN a jsou hned cennější, než obdobné bez. Chtěl jsem ti včera sem nakopírovat odkaz na ukončené aukce z ebay všech obdobných Seiko, ale nejde mi sem nic vkládat.

Troje :D Jste fakt uchylaci :D V dobrym slova smyslu samozrejme :D Joo ten mecoun je dela kouzelnejsi ;-)

Jeee tak to je skoda, kdyby se Ti chtelo, muzes mi zkusit poslat odkaz na SZ. Dekuji za ochotu M.

Ahoj, cca 40 mm na výšku, cca 37 mm na šířku, výška pouzdra cca 8 mm ;-) Orientační rozměry

Dekuji ;-)

Tady jsem našel ve svém archivu foto výsledné stránky z ebay z roku 2005, ale je to spíš extrém, většinou se prodávají přece jen za míň. To jsou ty, co mám.

Fiiiiiha :D

Ty jsou taky pěkný. Asi bych si nelámal hlavu pánský - dámský, mě přijdou vesměs tyhle digitálky takový unisexový. Jinak hodně podobný se dají sehnat nový od casia, ale všechno je to už jen postříbřenej plast. Kovový, se sedmi melodiema, který jsem měl jako kluk :-), to už dneska asi není.

Jinak Bondovo digitálky najdeš tady: http://www.jamesbondlifestyle.com/tags/seiko

Tam se mi líbí všechny, ale třeba ty M354, to je paráda. A G757 se trochu podobají tyto http://www.hodinky-365.cz/casio-collection-ae-1200whd-1avef-x139381

Ty jsem si jednou i pro legraci koupil a docela jsem ji i nosil, mají velký čísla a dobře se odečítá čas. A kdo sjíždí bondovky kolem dokola jako já, tak je nutnost něco takového pořídit :lol2:

To sou pekny kousky! M354 jsou fakt stylovy! Cim dyl tady s Vama budu, tím to pro me bude horsi vybrat :D

@heureka: Malá rada do začátku: Pokud chceš tady na fóru odpovědět na několik příspěvků, klikni k každého z nich na tlačítko Multicitace a zahrň všechny odpovědi do jednoho postu. Jednak potom stránky vlákna tak rychle nenabubří a také se u některých členů vyhneš podezření, že jen sbíráš příspěvky :D

Edited by siwi

Cim dyl tady s Vama budu, tím to pro me bude horsi vybrat :D

Nojo, jak tu chvíli koukáš tak jsi navždy ztracená. Koukni na starý digi Omegy. Jen pár kousků:

post-673-0-06369700-1452807158_thumb.jpg

post-673-0-41267000-1452807164_thumb.jpg

post-673-0-53551100-1452807170_thumb.jpg

Mate nekdo ve sbirce nejaky ze 78? Od toho se to vse odviji smile.gif I kdyz uz jsem se pomalu toho roku zacala vzdavat, kdyz sem videla par krasavcu z jine doby smile.gif

Tady jsou jedny z roku 1978.

post-97-0-74566100-1452840520_thumb.jpg

Zdravím kuciii :)

Tak ty třetí Omegy se mi fakt moc líbí, i když mi jsou bližší hranaté ciferníky než kulaté, tak tehle design potěší příznivce obou tvarů :)

Hodinky ze 78 jsou teda v perfektním stavu, ale škoda jen, že mají ten kulatý tvar. Jak koukám na Tvou profilovku, tak jsi jejich obdivovatelem :)

Díky za všechny příspěvky, které sem dáváte. Moc ráda bych Vás také obohatila nejakými kousky, ale zatím se tu je orientuji a sbírám poznatky.

Snad tady nebudu pro někoho trnem v oku ;-) Děkuji