Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Jj, to je pravda....že ty dámský tak nefrčí...Já koukám na ty ceny na ebay.....a porovnávám to hlavně s ním a s cenami co vygooglím. V ČR ty hodinky nikdo moc neocení, takže se prodávají dost pod cenou oproti zahraničí. Tam je to zase pravý opak....na co se tam jsou schopny vyšplhat některé modely, to člověk nechápe. Běžně 10-15 tisíc za digitálky od Seika. Jedny mi teď mají přijít...viz foto níže....to je přímo fotka z aukce.

 

 

post-76-0-23762400-1482072517_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci (i holky) to jsou teda parádní kousky.

Když píšeš casiotrone, že s hrou jsou vzácný, tak sem taky jedny hodím, co mi přišly minulý týden z Německa - Meister Anker (foto se zapnutou hrou - Space Invaders Game).

post-3282-0-59707100-1482073071_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Hantronix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko jsou krásný. Ale já mam radši Casio. Mají hned v několika směrech lepší konstrukci modulů. Na to se nečape nikdo. Ani Citizen, Švýcaři nebo USA už vůbec ne.

twl, kdyby to mělo být jinak, dostal bys ban a musel bys sem pod jiným nickem...  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ten Pulsar jsou v podstatě Seiko... Alba je Pulsar a Pulsar je Seiko. To je taková poučka. :-) Seiko 80. let značí krásné hodinky, neotřelé funkce, ale křehká konstrukce rámečků a celkově modulu. To neni jen problém jednoho typu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ten Pulsar jsou v podstatě Seiko... Alba je Pulsar a Pulsar je Seiko. To je taková poučka. :-) Seiko 80. let značí krásné hodinky, neotřelé funkce, ale křehká konstrukce rámečků a celkově modulu. To neni jen problém jednoho typu.

Jj uz driv jsem googlil ze Alba je subbrand Seika. Me se Seika hodne libi....ale nejsem sam a to je znat na cenach za ktera se prodavaji. Hodne bych chtel touch calculator od Casia....takovy ty rucickovy s displejem z kterych neni vubec patrny ze maji kalkulacku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj uz driv jsem googlil ze Alba je subbrand Seika. Me se Seika hodne libi....ale nejsem sam a to je znat na cenach za ktera se prodavaji. Hodne bych chtel touch calculator od Casia....takovy ty rucickovy s displejem z kterych neni vubec patrny ze maji kalkulacku:)

Máš na mysli ty flipy?

post-15103-0-88559700-1482076852_thumb.jpg

post-15103-0-75085300-1482076867_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda......za kolik si je pořídil?

Koukám, že bláznů do digitálek je tu dost, to je dobře :).

Já byl předtím ještě blázen do kapesních televizí.....to byla taky hrozná bláznovina :)...ale ještě tak jednou za rok něco koupím...

 

No celkem za dost. Vyšly mě na 105 ?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, myslel jsem tyto....Casio AT550...na video koukejte až tak od půlky...

 

 

Ty bych bral. Ale pohybují se tak kolem 5 tisíc.

Já mám dotykový kalkulajdy TC-500 a VDB-3000. A pak ještě XKD SL-626B, které už prakticky nejdou sehnat, i když před pár lety vyšly na cca 2 stovky z Číny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, myslel jsem tyto....Casio AT550...na video koukejte až tak od půlky...

 

ale teď jsem je našel na ebayi, ale trošku za dardu...

 

http://www.ebay.com/itm/Casio-AT-550-Calculator-module-320-Janus-Sensor-Touch-Quartz-LCD-LED-Watch-/252651494722?hash=item3ad333dd42:g:8scAAOSwFqJWqy~Y

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty jsou ovšem moc parádní, ale nikdy jsem je v praxi neviděl... :-(

Já taky ne....jen na ebayi.....kdoví jestli se to u nás vůbec prodávalo. Doufám, že je někdy seženu za nějaký rozumný peníz a v rozumným stavu.

 

No celkem za dost. Vyšly mě na 105 ?.

No tak není to málo....ale víš co, já říkám, že jsou to investiční hodinky :-D....tak si ospravedlňuju ty ceny :). Věřím, že třeba za 20 let to bude teprve "rarita".

 

Ty bych bral. Ale pohybují se tak kolem 5 tisíc.

Já mám dotykový kalkulajdy TC-500 a VDB-3000. A pak ještě XKD SL-626B, které už prakticky nejdou sehnat, i když před pár lety vyšly na cca 2 stovky z Číny.

Na ty TC-500 nebo 600 jsem už taky koukal....ale chce to čas.....za poslední 3 měsíce jsem si koupil sedmery hodinky a začíná mi to trochu lézt do peněz a hlavně přerůstat přes hlavu. Asi si budu muset zakázat ebay, protože mám permanentně ve sledování tak patery hodinky a dál to takhle nejde. V pátek jsem dražil jedny krásný Casia...model UC (universal calendar), ale nakonec jsem skončil v přihazování druhý a prodaly se za 121 Euro.....ale byly v podstatě nový...trochu mi to mrzí, ale s dopravou by to zase dělalo asi 3500Kč.....takže žádný drobný.

 

No jako na to že nejsou v kdovíjakým stavu jsou docela drahý. Ale pánové, kam se to cenově hrabě na casia se hrou...například tyto.....to je přece neprodejný....úplný nesmysl:

 

http://www.ebay.com/itm/CASIO-GAME-401-BLACK-GM-401-NOS-1983-/132019851675?hash=item1ebcff119b:g:A4AAAOSw7FRWXtGW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako na to že nejsou v kdovíjakým stavu jsou docela drahý. Ale pánové, kam se to cenově hrabě na casia se hrou...například tyto.....to je přece neprodejný....úplný nesmysl:

 

http://www.ebay.com/itm/CASIO-GAME-401-BLACK-GM-401-NOS-1983-/132019851675?hash=item1ebcff119b:g:A4AAAOSw7FRWXtGW

No tak to je fakt totální pitomost, při vší lásce ke Casiu a hodinkám... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako na to že nejsou v kdovíjakým stavu jsou docela drahý. Ale pánové, kam se to cenově hrabě na casia se hrou...například tyto.....to je přece neprodejný....úplný nesmysl:

 

http://www.ebay.com/itm/CASIO-GAME-401-BLACK-GM-401-NOS-1983-/132019851675?hash=item1ebcff119b:g:A4AAAOSw7FRWXtGW

Tak se koukni do vlákna DEPRESE. Tam jsou ceny na ebayi  :wacko:

post-673-0-26598300-1482105331_thumb.jpg

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...