Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Tak se koukni do vlákna DEPRESE. Tam jsou ceny na ebayi  :wacko:

Tyhle jsem sem chtěl původně taky dát...protože ty na ebayi visí už snad rok a půl.....ale pak jsem si řekl, že ty Casia jsou snad ještě větší úlet protože tyhle Pulsary jsou alespoň zlatý :).....teda jestli nejsou jen pozlacený. Ale koukal jsem na ně už nesčetněkrát...krásný to hodinky...ale ta cena je fakt úplně mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pamatuju, když se ty Pulsar LED calculator prodávaly funkční tak za 200 - 300 USD, někdy i za míň. To byly časy.

To ale už musí být hodně dávno ne? No to mě taky poměrně štve, že když se rozhodnu něco sbírat, tak je to ve chvíli, když už to stojí nesmyslný peníze....měl bych být víc předvídavej :))) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V roce 2003 - 2004.

Noooo, tak to je sakra dlouho.....kdybych to tušil :-D....Když to jsem ještě ani nevydělával, takže by se stejně asi nic nezměnilo :).

 

Teď jsem narazil na toto..nechce někdo? :-D

 

http://www.ebay.com/itm/WHOLESALE-OF-125-000-NOS-SWISS-MADE-WRISTWATCH-PARTS-MOVEMENTS-CRYSTALS-CASES-/371373987831?hash=item56779d57f7:g:hxoAAOSwZ8ZW5~MQ

Upraveno uživatelem michael99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ze sbírky Meister - Anker z konce roku 1979 už s melodiovým budíkem. Melodie je dlouhá pouhých 7,5 vteřiny, dále mají hodinky ještě druhý budík, stopky / odpočítávač (obě funkce nemohou běžet současně), hodinový signál, světlo a tvrzené sklo.

 

 

 

post-97-0-56628800-1482831114_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jedny z mých nejoblíbenějších digitálek a vůbec první kdysi vysněné. Meister - Anker "Blade Runner" z let 1976 - 1977. Už jsem sem jedny kdysi dával. Každý kus z fota je malinko jiný, jedny jsou pod značkou Microma.

post-97-0-03654000-1483349216_thumb.jpg

post-97-0-65156900-1483349239_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...