Přejít na obsah

Policejní hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dle nové specifikace na bázi modelové řady Codenis II (s otočným kroužkem alá edice Petra Čecha - s oboustrannou aretací) se již prodalo několik těchto hodinek. Zatím jejich počet nepřesáhl deset kusů, ale zajímavé je, že si dotyční policisté objednali hodinky v tom nejlepším provedení. S příplatkem za frézované evidenční číslo (případně i jméno - když je to na dýnku, je to automaticky i s frézovanými standardními popisy dna), za safírové sklo nebo například i za řemínek z přírodního kaučuku.

 

Podle prvních ohlasů se hodinky hodně líbí.

 

Od minulého týdne, jsou tyto hodinky (zatím jen v pánské verzi) k dispozici i ve verzi s mechanickým strojkem.

 

Cena odpovídá našemu způsobu výroby a péče o zákazníka. U quartzových hodinek je stanovena s ohledem na to, že policistů je cca 60000 a mohlo by se tudíž jednat o model s větší obrátkou a standardizovanými individualizacemi.

 

Dostupné jsou v podstatě jen tyto:

 

1) frézované evidenční číslo na dýnku (zároveň s tím se dělají i všechny ostatní popisy touto metodou)

2) frézované jméno, příjmení a evidenční číslo (-II-)

3) safírové konkávní sklo

4) nadstandardní řemen

5) pro zájemce i možnost nadstandardního balení do dřevěné krabičky

 

Hodinky jsou dostupné pouze policistům a policistkám. Přiznám se ale, že nevím jak zabránit tomu, že si je nějaký policcista koupí a věnuje je někomu z bývalých policistů atd. To je možná i v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle nové specifikace na bázi modelové řady Codenis II (s otočným kroužkem alá edice Petra Čecha - s oboustrannou aretací) se již prodalo několik těchto hodinek. Zatím jejich počet nepřesáhl deset kusů, ale zajímavé je, že si dotyční policisté objednali hodinky v tom nejlepším provedení. S příplatkem za frézované evidenční číslo (případně i jméno - když je to na dýnku, je to automaticky i s frézovanými standardními popisy dna), za safírové sklo nebo například i za řemínek z přírodního kaučuku.

 

Podle prvních ohlasů se hodinky hodně líbí.

 

Od minulého týdne, jsou tyto hodinky (zatím jen v pánské verzi) k dispozici i ve verzi s mechanickým strojkem.

 

Cena odpovídá našemu způsobu výroby a péče o zákazníka. U quartzových hodinek je stanovena s ohledem na to, že policistů je cca 60000 a mohlo by se tudíž jednat o model s větší obrátkou a standardizovanými individualizacemi.

 

Dostupné jsou v podstatě jen tyto:

 

1) frézované evidenční číslo na dýnku (zároveň s tím se dělají i všechny ostatní popisy touto metodou)

2) frézované jméno, příjmení a evidenční číslo (-II-)

3) safírové konkávní sklo

4) nadstandardní řemen

5) pro zájemce i možnost nadstandardního balení do dřevěné krabičky

 

Hodinky jsou dostupné pouze policistům a policistkám. Přiznám se ale, že nevím jak zabránit tomu, že si je nějaký policcista koupí a věnuje je někomu z bývalých policistů atd. To je možná i v pořádku.

 

Prave jsem chtel napsat, ze si osobne myslim, ze se jedna rovnez prave o vyborny darek odchazejicimu kolegovi do "civilu" po letech, kdy se na jejich nakupu bude podilet kolektiv. Jelikoz je pravdou, jak vyse uvedeno, ze vetsina beznych policistu pri cenovce za hodinky presahujici kuprikladu 5000,- lapa po dechu, coz je pri naplni jejich prace a platu pomerne pochopitelne.

Tim samozrejme druhym dechem dodavam, ze za takto zpracovane hodinky s moznosti ruznych individualnich uprav od Primu to je cena velmi slusna, korektni a prijatelna a kvalitu ocekavam za tuto cenu nadstandartni.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Dle nové specifikace na bázi modelové řady Codenis II (s otočným kroužkem alá edice Petra Čecha - s oboustrannou aretací) se již prodalo několik těchto hodinek. Zatím jejich počet nepřesáhl deset kusů, ale zajímavé je, že si dotyční policisté objednali hodinky v tom nejlepším provedení. S příplatkem za frézované evidenční číslo (případně i jméno - když je to na dýnku, je to automaticky i s frézovanými standardními popisy dna), za safírové sklo nebo například i za řemínek z přírodního kaučuku.

 

Podle prvních ohlasů se hodinky hodně líbí.

 

Od minulého týdne, jsou tyto hodinky (zatím jen v pánské verzi) k dispozici i ve verzi s mechanickým strojkem.

 

Cena odpovídá našemu způsobu výroby a péče o zákazníka. U quartzových hodinek je stanovena s ohledem na to, že policistů je cca 60000 a mohlo by se tudíž jednat o model s větší obrátkou a standardizovanými individualizacemi.

 

Dostupné jsou v podstatě jen tyto:

 

1) frézované evidenční číslo na dýnku (zároveň s tím se dělají i všechny ostatní popisy touto metodou)

2) frézované jméno, příjmení a evidenční číslo (-II-)

3) safírové konkávní sklo

4) nadstandardní řemen

5) pro zájemce i možnost nadstandardního balení do dřevěné krabičky

 

Hodinky jsou dostupné pouze policistům a policistkám. Přiznám se ale, že nevím jak zabránit tomu, že si je nějaký policcista koupí a věnuje je někomu z bývalých policistů atd. To je možná i v pořádku.

Možná by z marketingových důvodů stálo za úvahu doplnit nějaké oficiální foto hodinek s pol. číselníkem na vebu "PRIMU". Stále je nabídka jakási "utajená". Není to snad součást hry ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu, je to součást hry.;)

 

Hodinky jsou prezentované na intranetu Policie ČR, a to bohatě stačí, neboť každý případný zájemce se musí prokázat odznakem se svým identifikačním číslem. Nikdo jiný než policisté by se k hodinkám dostat neměl. Proto to není ani na oficiálním webu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já je sice nemám, ale poptám se na našem pol. foru a hodím ti je sem

Díky, popřípadě by neškodilo sdělit nějakou zkušenost či postřeh z každodenního používání, pokud je taková informace dostupná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, popřípadě by neškodilo sdělit nějakou zkušenost či postřeh z každodenního používání, pokud je taková informace dostupná.

 

je tu mezi námi víc četníků než jsem tušil, takže nějaké ohlasy už jsou, poptám se ještě v práci. jeden kolega už o nich psal, naprosto je chválili, psal, že v reálu jsem mnohem hezčí než na fotce. také chválil přístup Eltonu. No a když už jsem tady, tak jen pro zajímavost - připra.vuje se i mechanika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tu mezi námi víc četníků než jsem tušil, takže nějaké ohlasy už jsou, poptám se ještě v práci. jeden kolega už o nich psal, naprosto je chválili, psal, že v reálu jsem mnohem hezčí než na fotce. také chválil přístup Eltonu. No a když už jsem tady, tak jen pro zajímavost - připra.vuje se i mechanika.

Jak již výše uvedeno Primem, již je mechanika k dispozici od Nového roku. :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Když je zde téma policejních hodinek, zajímalo by mně jestli víte o nějakých speciálních hodinkách pro jiné profese nebo specializace.

Ano jsou to hodinky pilotní, potápečské,vojenské atd. Ale jsou třeba hodinky pro topografy s kompasem, nebo pro fotografy s nějakou otočnou lunetou na odečtení expozičního času?Nebo pro zedníky s vodováhou? :blink: :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je zde téma policejních hodinek, zajímalo by mně jestli víte o nějakých speciálních hodinkách pro jiné profese nebo specializace.

Ano jsou to hodinky pilotní, potápečské,vojenské atd. Ale jsou třeba hodinky pro topografy s kompasem, nebo pro fotografy s nějakou otočnou lunetou na odečtení expozičního času?Nebo pro zedníky s vodováhou? :blink: :blink:

Stačí povolit dýnko, ponořit a máš vodováhu z každých hodinek. Jen nezapomeň nechat bublinku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí povolit dýnko, ponořit a máš vodováhu z každých hodinek. Jen nezapomeň nechat bublinku :)

 

:oneeyed02: To sice bude vodováha, ale už to asi nebudou hodinky. :rolleyes: Měl jsem na mysli něco fakt speciálního.

Kdysi jsem viděl hodinky s kompasem, ale nebyl součástí hodinek,byl vsazený do řemínku pod stěžejkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...