Přejít na obsah

Policejní hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ale jo, oni by je vzali... kupujou si hasičský nože (s červenou střenkou... třeba F16 Firemann CRKT).... ale za hodinky nedají majlant... znám jich poměrně dost ... jsem byl velitel lezeckého družstva :D :D :D

No jo tak to můžeš, teda nabídnout Primovi nějakou inspiraci. Porad se s kolegy co by se jim líbilo a hurá do toho. Nevim přesně kolik je hasičů u sboru, asi to nebud jak policajtů, kterejch je mimochodem čim dál míň, ale i tak by do toho možná Prim šel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasičů (počítáno s dobrovolnými) bude možná víc než policajtů... ale nebudou si kupovat hodinky v cenách které nabídne Prim... přitom musím říct, že několik hasičů se mně, znajíc mojí vášeň k hodinkám, již ptalo jestli o něčem nevím...

No právě pokud by se to rozjelo ve velkym a Prim by očekával větší prodeje, tak by možná šel i s cenou dolu. Ted od té doby co naposledy zvedl ceny, tak jsem mírně skeptický, ale tak stát by se mohlo. Mě by zajímalo jestli si policejní hodinky udrželi svojí cenu a nebo ta vlna zdražování zasáhla i je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupě hodinek není otázka jejich ceny, ani toho, kolik kdo vydělává, ani uložení peněz, nebo jiná kulišárna, ale výhradně věc sebeúctya sebeprezentace kupujícího (hodinky ve skutečnosti přece vůbec nepotřebujeme). Hasiči i policajti časem taky získají patřičné profesní sebevědomí a budou ho chtít dát najevo - naopak, čím dražší a exkluzivnější, tím půjdou líp na odbyt, prim je lišák, časem jistě přibude i mechanická suprverze - podívejte se na vídeňské čističe kanálů (s hasičema srovnatelné povolání) - to s rolexkama a breitlema jsem si fakt nevymyslel :).

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkej, že poliši a hasiči nemaj na hoď ky za desítku !!! Nesnáším, když ze sebe poctivý lidi dělaj žebrotu. Vemte si příklad z chlapců z tiger letky. Ti si sami sebe považují, jak se patří. Je to v hlavě, ne v peněžence.

 

Samozřejmě, když někteří radši utratí peníze za něco jinýho (vsadím se, že polovina z těch hochů má doma kola, outdoorový vybavení nebo mašiny za statisíce), to je OK jejich svatá volba, ale brečet, že si nemůžu dovolit profesní primky za desítku, který bych jinak tak rád, je nedostatek sebeúcty. Zrovinky takováhle věc je otázkou cti, prestiže, ne přeci toho, že něco dostanu se slevou a tak, koho by to pak bavilo nosit? Levnejch a dobrejch quarz hodinek jsou všude tuny. Policejní nebo hasičský jsou jen tyhle. Nebo má snad policie odměňovat hodinkama za pár stovek?

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle tomu rozumím, prostě pánové si sebe považujou a nechtěj quartzový primky, protože jsou low end. Jasan, chápu a chválím - říkám od začátku, že prim by měl nabídnout i řádnou mechaniku tak za pade.... je na čase !! :). Ať si naši hoši nepřijdou méněcenní - není k tomu důvod!

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle tomu rozumím, prostě pánové si sebe považujou a nechtěj quartzový primky, protože jsou low end. Jasan, chápu a chválím - říkám od začátku, že prim by měl nabídnout i řádnou mechaniku tak za pade.... je na čase !! :). Ať si naši hoši nepřijdou méněcenní - není k tomu důvod!

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že tady běhaj nějaký dezinformace. Tak za 1) cena hodinek je tady myslim někde uvedena a stačí se podívat, takže tady nemluvme o desetitisících. A za 2) obávám se, že kdyby cena dosahovala hodnoty několikaměsíčního platu, tak by to asi taky nebylo zrovna ono. A propo myslim, že to tady taky Prim zmiňoval, že dosavadní verze se prodávali v plné palbě, takže ti se zeptejte někoho kdo si je koupil jak to vlastně je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že tady běhaj nějaký dezinformace. Tak za 1) cena hodinek je tady myslim někde uvedena a stačí se podívat, takže tady nemluvme o desetitisících. A za 2) obávám se, že kdyby cena dosahovala hodnoty několikaměsíčního platu, tak by to asi taky nebylo zrovna ono. A propo myslim, že to tady taky Prim zmiňoval, že dosavadní verze se prodávali v plné palbě, takže ti se zeptejte někoho kdo si je koupil jak to vlastně je.

Cena "základního" modelu 4.760,- Kč, se safírovým sklíčkem 5.960,- Kč - hodinky s quartzovým strojkem. Další individualizace možná.

R.

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mmmara, vždyť mi to dobře víme, říkám za desítku (jednu) v plné palbě to počítám tak vyjde. To, že prim prodal jen kousky v plný výbavě je jasný důkaz, že mám pravdu, a v policii je zdravý základ, protože kdo je chce, považuje se za hrdýho chlapa na svým místě, neželí nějakou tu stovku a kdo ne, prostě si je nekoupí, má jiný preference, eventuálně je chce fasovat (vždyť, kolik si může koupit panáků za bůra!) , nebo někat jinak vyškemrat - možná bych neměl říkat žebrota, ale škemralové - to není tak pejorativní.

 

S tím, kolik kdo vydělává to nesouvisí - taky bych měl raději pěkný kousek, než lacinou fasovanou reklamní masovku, co ji bez uzardění kdekdo vymění za panáka. Tenhle zvolený koncept mi dává logiku. Nota bene mi kompletní opravdový hoďky za šest tisíc nepřijdou vůbec drahý, ale pokud někdo preferuje svoče, tak proč ne, že.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...