Přejít na obsah

Policejní hodinky


Doporučené příspěvky

mmmara, vždyť mi to dobře víme, říkám za desítku (jednu) v plné palbě to počítám tak vyjde. To, že prim prodal jen kousky v plný výbavě je jasný důkaz, že mám pravdu, a v policii je zdravý základ, protože kdo je chce, považuje se za hrdýho chlapa na svým místě, neželí nějakou tu stovku a kdo ne, prostě si je nekoupí, má jiný preference, eventuálně je chce fasovat (vždyť, kolik si může koupit panáků za bůra!) , nebo někat jinak vyškemrat - možná bych neměl říkat žebrota, ale škemralové - to není tak pejorativní.

 

S tím, kolik kdo vydělává to nesouvisí - taky bych měl raději pěkný kousek, než lacinou fasovanou reklamní masovku, co ji bez uzardění kdekdo vymění za panáka. Tenhle zvolený koncept mi dává logiku. Nota bene mi kompletní opravdový hoďky za šest tisíc nepřijdou vůbec drahý, ale pokud někdo preferuje svoče, tak proč ne, že.

NO tak dík, že je ted ze mě škemral:) No máš pravdu, že to by to spousta kolegů za nějakej malej úplateček vyměnila a díky tomuhle názoru možná máš pravdu, že to je jak to je, a že se to nefasuje. Každopádně myslim si, že patřim mezi ty hrdý a mám rád hezký věci a tak mám diplomaty 40 v nerezu bo sem patriot a naštěstí jak já říkám zatim bláznivej singl, kterej si holt může občas dovolit nějakou tu investici pro svojí potěch. Ale Cigi věř tomu, že ta potěcha nemůže bejt často. Jinak do policejních samosebou pujdu. Možná uvidim jestli Prim nebude chtít jít do ciferníku pro kriminálku:) uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No vida, vy všichni, podívejte na mmmaru, že to jde! Taky, že nikomu menšímu, než frajerovi s řádskejma diplomatkama bych ochranu a pomoc nesvěřoval, ne? :)

 

Myslím, že fasovat je nutné opravdu potřebnou výbavu a výstroj a to hodinky asi nejsou - pak by je taky museli vracet, myslím, proto nejsou v pravém slova smyslu služební. Ale třeba jako odměna k vyznamenání bych si je představit dovedl (v mechanice, případně platině pochopitelně).

 

Navíc se musím přiznat, že se mi líběj - nemají nijak lacinej military výraz, jsou prima policejní. Jako fanoušek opravdu nechápu lidi, co si je nechaj utéct jen kvůli pár stovkám. A ta výhoda při silniční kontrole už byla zmíněna :D :D.

 

Teď mě napadá - na generálním štábu armády si prý nechali šít i extra trencle :D , jak je na tom policie s ostatními imidžovými předměty?

 

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen poznámka na okraj - já cigi kdysi pracoval u PČR na OÚV, teď pracuji v trochu podobném oboru, jen jinde :) Nemysli si, že to, co si mohli dovolit na GŠ AČR, panuje všude jinde.

A taky nezapomeň na jednu věc - jak dobře se platí u st. správy.Když jsi svobodnej, bez závazků, tak si občas uděláš radost, ale jinak... No ale je to, jak to je :) - jsem rád, že jsem dosáhl na Liney 40! Mám je rád a jsem na ně hrdý ;) A držím palce mmmarovi, ať ty svoje další hodinky brzo pořídí!

Sorry za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě napadá - na generálním štábu armády si prý nechali šít i extra trencle :D , jak je na tom policie s ostatními imidžovými předměty?

 

No jestli se nepletu, tak trencle nelze nafasovat, ale kdyby je někdo chtěl, tak sou na webu někde volně prodejný hlavně populární je teda provedení pro dámy v tangách. S tim vracenim fasovaného bych si moc nedela srandu bo ted se vraceli náboje, aby bylo s čim střílet na výcviku, takže sice hezký, že si všichni myslej, jak policie bude vybavená novejma autama s SS blesky(pěkná ptákovina mimochodem nevim proč nenechaj to na co si lidi zvykli), ale že vyšetřovatele nemaj pořádný počítačový vybavení a ty kompy maji pomalu kličky, aby se to rozhejbávalo ručně to ví jen zasvěcení, ale o tom nemá cenu tady se rozepisovat. Uvidíme co strejda IVAN vymyslí za ptákoviny. Každopádně až nebude na koho se obracet o pomoc, tak at se nikdo nediví. Ale to je dlouhodobej trend co sem slyšel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bobe, já mám samozřejmě představu, kolik berou lidi ve státní správě a vím, že na nějaký vyskakování to není (leda z okna), ale uznej, že dát šest tisíc za originální hodiny kompletně moderně vybavený (safír, aretovaná oboustranně otočná luneta) s týmovým symbolem, který nekoupíš jinde je lákavý (tedy bylo by pro mě, kdybych byl policajt). Rozhodně by mě bylo jedno jestli stojej 2 nebo 6 tisíc, na to bych si svojí maličkosti a její příslušnosti k policii rozhodně cenil, i na podpoře. Je mi spíš trapný, že si ji takhle cení jen 10 příslušníků sboru, ale snad jen kluci předběhli dobu.

 

V týhle souvislosti (prosím nesrovnávejte tu úroveň) jsem slyšel šmicra, jak taky skřípěl zuby, když platil franc miller hodinky k vítězství liverpoolu v lize mistrů, no ale přes kapcu se plác.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem policista a nestydím se za to. Dát ale za quarz 5000 - 6000.- mi jako fandovi mechanických hodinek přijde mnoho. I když nejsem v žebříčku u policie na nejnižším stupni, vydělávám po osmi letech max. 20 000.- Proto jsem si za cenu těchto Primek koupil raději mechanické hodinky jiného výrobce. Hodinky miluji, ale jsem soudný a potřebuji se svou rodinou vyžít, proto si mechaniku od Primu nemůžu jako policista dovolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem policista a nestydím se za to. Dát ale za quarz 5000 - 6000.- mi jako fandovi mechanických hodinek přijde mnoho. I když nejsem v žebříčku u policie na nejnižším stupni, vydělávám po osmi letech max. 20 000.- Proto jsem si za cenu těchto Primek koupil raději mechanické hodinky jiného výrobce. Hodinky miluji, ale jsem soudný a potřebuji se svou rodinou vyžít, proto si mechaniku od Primu nemůžu jako policista dovolit.

Tak tohle přesně co chápu, že jiný jsou na tom jinak než já. Ale jen sem chtěl říct, že jsem se smířil s tim, že budu mít quartzky bo se bojim, že stejně by došlo na to, že bych je někde nemyle poškodil a při kontaktu se špatnýma lidma, kterýmu je člověk vystaven dnes a denně to holt hrozí. Ale přiznám se někdy v budoucnu bych si možná pořídil i ty mechaniky. Jinak sem někde slyšel názor, že cena hodinek by měla být rovna cca jednomu měsíčnímu platu, tak když nebudeš na ně chvátat a potajmu ušetříš, tak by to možná i vyšlo ne? :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 mmmara: A neměls náhodou už jedny hodinky s nápisem policie už na akademii? ;). Jinak souhlas, člověk si má užívat a občas se "příjemně" rozmazlovat dokud na něm není nikdo závislý a koníčkem netrpí zejména rodina. Kdybych po akádě nastoupil ke sboru, tak by nás byla s těma hodinkama min. 12. :) Nejde o machrování, ale o jakýsi pocit sounáležitosti.

Upraveno uživatelem MiDDDla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, giptrick - to je jasný, když máš přehršel jiných koníčků a navíc musíš mít mechaniky, a obě tyhle věci jsou pro tebe důležitější, než vyjádřit na ven příslušnost k policii, tak ti na ně nezbude, to dobře chápu, já bych ale v takovým případě dávno odešel do zaměstnání, za který se nejen nebudu stydět, ale budu ochoten to dát najevo, jsem už takovej. To je normálka a není to pro PČR nejlepší vysvědčení. Já myslím, že při platu, jakej zmiňuješ je právě ta profesní hrdost to jediný, na co jim zbejvá sázet, ale to jde těžko, když čověk vidí už jen ten nábor, čte noviny......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opatrně Cigi :whistling: , trendy v policii, nálada u policie, současná reforma..., ani nevíš jakou pandořinu skříňku otvíráš. To jak to je, jak to bude nebo jak by to spíš mělo vypadat, vydá na dalekosáhlé úvahy, které budou z některých stran velmi emotivně zabarvené, se spoustou jadrných slov. Myslím si, že osobně bych k tomu měl také co říci, protože se mi momentálně svírají prstíky v křeči všechno sem "vyblejt", ale raději se toho zdržím, to sem až tak nepatří. Jediné co k tomu podotknout je, že počkáme ještě pár desítek let, než si policie vybuduje takové postavení jako v západních státech, kde má jako demokratická složka státu mnohem větší tradici, a od toho se odvíjí vše ostatní... asi tak :suicide_anim:

Upraveno uživatelem MiDDDla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, giptrick - to je jasný, když máš přehršel jiných koníčků a navíc musíš mít mechaniky, a obě tyhle věci jsou pro tebe důležitější, než vyjádřit na ven příslušnost k policii, tak ti na ně nezbude, to dobře chápu, já bych ale v takovým případě dávno odešel do zaměstnání, za který se nejen nebudu stydět, ale budu ochoten to dát najevo, jsem už takovej. To je normálka a není to pro PČR nejlepší vysvědčení. Já myslím, že při platu, jakej zmiňuješ je právě ta profesní hrdost to jediný, na co jim zbejvá sázet, ale to jde těžko, když čověk vidí už jen ten nábor, čte noviny......

 

Je zřetelné, že jsi rozený provokatér a šťoura :thumbsup_anim: , ale stejné lidi potkávám v práci dnes a denně, proto mě to nepřekvapuje. Já jsem policistou chtěl být, chci být a budu chtít pořád. Stydět se za to určitě nestydím, ani nikdy stydět nebudu. Svou hrdost na příslušnost k policii dávám najevo třeba tím, že se za to v osobním životě nestydím a přiznám se k tomu, i když mnozí toto nedělají a dělat nebudou. K tomu hodinky s nápisem POLICIE nepotřebuji. Kdybych měl toto aplikovat potřeboval bych hodinky s nápisem - RODINA, KAMARÁDI, KOLEGOVÉ. K těmto třem slovům se moje hrdost váže opravdu. Ne k policii. Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No....nechápu,proč by se měl někdo stydět za to,že dělá u Policie.Je to nevděčná,ale důležitá práce....s klukama se potkávám dnes a denně a vím,že jim není co závidět.A že je mezi nima pár šmejdů,podle kterých jsou potom všichni v jedné kupce.......ehm....kde na nějakýho zm*da nenarazíte????

 

Jo....a Cigi.....hodinky Policistu nedělají..... ;) Stavíš to do hóóódně absurdní roviny.

 

 

Omlouvám se za OT.

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co zas vyvádíte ? Jen píšu, že abych třeba JÁ mohl dělat policajta, hasiče a tak (jsem holubičí povaha a mám strach z výšek), musel bych se s tou prací zcela identifikovat a k tomu bych jako fanda hodinek rozhodně bez přemýšlení oželel mrzkou sumu za jakýkoli kolektivní hodinky (nota bene za parádní primky :D). Co vás na tom provokuje? Nejste vy FAKT policajti ?? :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, giptrick - to je jasný, když máš přehršel jiných koníčků a navíc musíš mít mechaniky, a obě tyhle věci jsou pro tebe důležitější, než vyjádřit na ven příslušnost k policii, tak ti na ně nezbude, to dobře chápu, já bych ale v takovým případě dávno odešel do zaměstnání, za který se nejen nebudu stydět, ale budu ochoten to dát najevo, jsem už takovej. To je normálka a není to pro PČR nejlepší vysvědčení. Já myslím, že při platu, jakej zmiňuješ je právě ta profesní hrdost to jediný, na co jim zbejvá sázet, ale to jde těžko, když čověk vidí už jen ten nábor, čte noviny......

Víš co Cigi, ty to stavíš do svý pozice, jak bys to udělal ty. Ale spíš, by sis měl přečíst proč, že to ty kluci nekupujou a jaký, že sou ty jejich důvody. Nic víc. Respektuju tvuj názor, častečně se s nim i ztotožnuju, ale věř tomu, že ty policajty kteří to právě dělaji s tou profesní hrdostí, tak ty v těch novinách často nenajdeš. Bohužel, když je to při příležitost státního ocenění, tak na to se brzo zapomene. Ale když je to, že někdo něco provedl špatně, tak to je přesně ten obrázek co mě přijde, že v lidech přetrvává mnohem dýl, ale bohužel to je taky výsledek medii, kteří ve svých senzace chtivých zprávách nevykreslují zrovna nejlepší image.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 mmmara: A neměls náhodou už jedny hodinky s nápisem policie už na akademii? ;). Jinak souhlas, člověk si má užívat a občas se "příjemně" rozmazlovat dokud na něm není nikdo závislý a koníčkem netrpí zejména rodina. Kdybych po akádě nastoupil ke sboru, tak by nás byla s těma hodinkama min. 12. :) Nejde o machrování, ale o jakýsi pocit sounáležitosti.

No trochu bych tě opravil nebyli to vyloženě policie, ale police(které jsem dostal v Anglii). Myslim, že ve finále nás bude víc než jen 12.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...