Přejít na obsah

Policejní hodinky


Doporučené příspěvky

Takhle jsem to měl se soliterama já. Dostal jsem je jako "vyznamenání" :)

Jinak Prim asi těžko uspěje v nějakém konkurzu (pokud by těch hodinek mělo být víc) Protože není konkurence schopný v dané kvalitě s cenou.. A jinak pokud si velení kupuje nějaké szuvenýry na ocenění, tak Prim právě naráží na to, že je to Prim za tyhle prachy... :( Takže je pravděpodobnější třeba, že jednou dostaneme Longines, nebo tak něco, protože tam za stejný strojek, stejně kvalitní obal a menší cenu dostaneš lepší zvuk značky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já to teda moc nechápu. Pokud firma zaměstnancům věnuje hodinky jako nějaké ocenění, je pochopitelné, že na nich bude logo nebo název firmy. Pokud bych takové hodinky dostal a budou se mi líbit, určitě je budu nostit. Ale koupit si sám za vlastní peníze drahé hodinky a nechat si na ně vyrýt logo nebo název firmy, tak to určitě ne. Ne, že bych proti firmě něco měl, ale cokoliv z logem a názvem firmy považuji za reklamní předmět. A proč kupovat nějaké quartz hodinky za 10000, když za tu cenu mám výběr kvalitních mechanických?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to teda moc nechápu. Pokud firma zaměstnancům věnuje hodinky jako nějaké ocenění, je pochopitelné, že na nich bude logo nebo název firmy. Pokud bych takové hodinky dostal a budou se mi líbit, určitě je budu nostit. Ale koupit si sám za vlastní peníze drahé hodinky a nechat si na ně vyrýt logo nebo název firmy, tak to určitě ne. Ne, že bych proti firmě něco měl, ale cokoliv z logem a názvem firmy považuji za reklamní předmět. A proč kupovat nějaké quartz hodinky za 10000, když za tu cenu mám výběr kvalitních mechanických?

 

 

Ono se to těžko vysvětluje někomu kdo dobrovolně nedělal v nějaké ozbrojeném sboru... Je to dost jiné než dobrovolně dělat prodavače nebo ITáka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo celkove zrusila partu obecnich cetniku (kterym se ted rika mestska policie) a posilila klasicky policejni sbor i s odpovidajicim ohodnocenim!

 

No ona městská policie s PČR moc nesouvisí, ona ji nemůže ani zrušit. Dá se říci, že ty sbory jsou na sobě nezavislé. Omluva za OT, ale ono to pomalu a jistě do OT leze celé :wheelchair:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo celkove zrusila partu obecnich cetniku (kterym se ted rika mestska policie) a posilila klasicky policejni sbor i s odpovidajicim ohodnocenim!

 

 

To je absolutní nesmysl. Každý kdo má zkušenosti s reorganizacemi u PČR ví, že peníze navíc by se kamsi rozplynuly a lidí na ulicích by taky víc nebylo, protože by se zase honem někdo přesunul do kanclíků.

 

Ale jak už bylo zmíněno, jsme někde jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo dobrovolně nedělal v nějaké ozbrojeném sboru... Je to dost jiné než dobrovolně dělat prodavače nebo ITáka :)

jj, to je nepřenositelné.

Podobá se to vyprávění zážitků z vojny někomu, kdo tam nebyl :) Pokýve hlavou, podiskutuje, ale neporozumí. Zvlášť, když tady byl člověk dobrovolně (a třeba i rád)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se to těžko vysvětluje někomu kdo dobrovolně nedělal v nějaké ozbrojeném sboru... Je to dost jiné než dobrovolně dělat prodavače nebo ITáka :)

Pokud je pro tebe armada dost ozbrojeny sbor... Proste to nemuzu pochopit. To mi pripada jako jeden podplukovnik, jehoz decko jako batole melo dupacky z maskacoviny. Jsem vojak, ale nemam doma zeleny zaclony. Jak tu psal nekdo predemnou, je pochopitelny, kdyz dostane nekdo hodinky za dlouholetou sluzbu, za vyznamenani, za zraneni za vystudovani akademie, jako vzpominku, predmet sounalezitosti, chapu, v poradku. Po letech reknu detem treba " tohle jsem dostal za zachranu zivota." To podle me da tem hodinkam dusi. Co reknu k temhle primkam? Tyhle jsem si koupil, protoze tam bylo napsano PCR. Co kdyz je nekdo hrdej na to ze pracuje ve sboru, ale primky se mu proste nelibi a nedal by za ne ani 5 tisic? To je divna strategie firmy, vyrobit hodinky s cidelnikem PCR a doprovazet to slovy "pokud si hrdej polda, musis je mit".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S první půlkou nesouhlasím s druhou ano :) Pokud tomu nerozumíš, tak je zbytečné to rozebírat :) Já měl akové zařazení na které jsem byl hrdý, kdyby bylo něco co bych si mohl za rozumnou kačku koupit tak bych to nosi i mimo službu (abych nemusel nosit tričko jako spousta kolegů:) ) Nic takového nebylo a primky to rozhodně nebudou ani dnes, v tom jsme zajedno :)

Asi je důležité, že někdo si tím"správným" zařazením splní klukovský sen, někdo to má jen jako job..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VS - ty jsi týmovým duchem nepolíbený - proč kupovat policejní hodinky?? Je jediný pravý důvod - protože jsi hrdej policajt !! Já si ani jiný nedovedu představit, vyprdněte se konečně na to vaše má dáti dal. Onion to alspoň chápe.

Možná. Asi proto, že jsem se musel vždycky spoléhat jen na sebe. Ale mi spíš vadí jakékoliv zbytečné nápisy na hodinkách. Já se na hodinky dívám jako na technické zařízení, stroj, a ty emoce jdou mimo mě. Takže nevidím důvod míít na hodinkách napsáno, že jsou z nerez oceli,mají safírové sklo, kolik jich bylo vyrobeno kusů, že jsou odolné do 100 m (i když vím, že nejsou) nebo kdo je měl na ruce nebo kdo je nechal vyrobit. To je mi luft. Jediný parametr je líbí/nelíbí a chci je nebo ne. :)

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
:gun_bandana: Jsem redaktorem serveru www.policista.cz. Zdá se, že pokud se povede dohoda mezi fa. Elton a serv. policista.cz mohli by mít policisté na hodinky slevu. Ověřování by zřejmě probíhalo tak, že by si je nechal policista poslat na adresu svého útvaru včetně funkčního zařazení před jménem. Budu díle na stránkach chonomagu kolegy informovat. Jinak děkuji adminovi za spolupráci. Lukáš Heinz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...