Přejít na obsah

Miciho fotovlákno


Micey

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 425
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Restart radosti s origo remenem. Je to takovej ten typ hodinek jak na zacatku “no dobry, uvidime”, ale cim dyl je cek ma, tim se mu vic libej. Opak mejch par poslednich vic libivejch hodinek typu Zenith, Becek. Na remenu totalni pohodli, maly, nizky, relativne lehky. Absence data mi nejak neva, furt jsě v koronavirovym bezcasi a kdyz to naahodou potrebuju, tak se nekoho zeptam:) No abych to zkratil, jeste par tejdnu jim davam..

 A kdyz Railmaster, tak na kolejich.

 

5FFBF8DE-B020-4713-B5E6-1DBE7F2E91B1.jpeg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo Lukasi, zatim spoko. Coz ale jeste nic neznamena:)
 Bandi ten mel aspon tu mikroregulaci, todle je vetsi mizerie.
 Jinak ten origo remen je sice peknej a pohodlnej, ale nevim, jestli je vodotesnej - nikde se to nepise, zvenku sice textil, ale zevnitr se to tvari jako kuze. Zas se mi nechce verit, ze by udelali textilni remen za sedmicku (bez spony), kerej by se nesmel spotit ci priblizit vode.

 

7377A7FF-6CD1-4EBB-8427-067214B32532.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak, opět změna.. Omegy skoro fuč, in jedny žlutý a jedny modrý. Tydle béčka mám podruhý a sou prostě dobrý, sere mě na nich několik věcí, ale prostě sou takový zábavný. A tři kiláky WR se hodí, žejo. 
 No a Wardy jako obvykle super zpracování a poměr cena/výkon. 

 

 

IMG_4949.JPEG

IMG_4950.JPEG

C8F8304B-6B7A-496F-8F09-C4133B59B1BA.jpeg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Furt jedu to samý a furt spoko, na meshi je to zas jiný kafíčko. Těžký, macatý, dobrý:)
 Schválně jsem našel svoje starý vlákno, když jsem se před sedmi lety chlubil těma modrejma.. 

Věci co mě štvou zůstaly (až na ten náramek, ten nemám), věci co mě bavily tehdy, mě bavěj furt. Nejlepší je ten pocit, že když s nima někde říznu, je to úplně jedno:)

CD26FDA2-CB2C-4940-9470-67E55DBA96BF.jpeg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak, novej kousek, poprvé Rado. Vždycky šla tadle značka mimo mě, byť pár modelů dobrý. Tyto Captain Cook v rozměru 42mm byly celkem impulzivní nákup, jak nemám moc rád ty retro designy, prostě to je líbivý, ne že ne:) Váhal jsem mezi modrejma a šedejma ve stejnym rozměru, na první pohled padnou do oka ty modrý samozřejmě, ještě byly na náramku.. ovšem na druhej pohled jsou ty modrý leštěný, přičemž šedý maj pouzdro broušený, což mi k nim de víc. A ten náramek má tragickou sponu bez jakýkoli regulace (ani dírky), což nesnášim. Takže šedý na pěkný kůži s překlápěčkou. Nutno říct, že nebejt nezištný rady dr. sphinxe, bůhví, jak by to s výběrem dopadlo. Díky vole, měls pravdu.
 Dáme, jako obvykle, plusy a mínusy.
 Plus: Jsou úžasně tenký, na potápky (200m x 12mm), seděj úplně nádherně. No, v porovnání s těma mejma Seawolfama výše by sedělo asi skoro všechno:) Maj krásně vypouklej safír. Jsou moc hezky zpracovaný, ostrý hrany, luneta jde prima. Celkem svítěj, minimálně v porovníní s těma béčkama. 
 Mínus: Luneta nemá lumi, sice nějaká supr keramika, ale vyříznout a napatlat tam lumi očividně neuměj. Možná by mohly mít o 2mm míň, přeci jen.. Jo a mám dojem, že mezi nožkama maj 21mm, ale to už teď maj každý druhý hodinky.
 Celkově jsem velmi spoko. Pár fotek následuje..

 

 

jo2.jpg

jo4.jpg

jo5.jpg

jo6.jpg

jo7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...