Přejít na obsah

Miciho fotovlákno


Micey

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 425
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 50 minutami, Micey napsal:

Vyborne, ja ti to muzu degustovat a Kuba vymejslet, co budes varit:)

Blaznis?! Von je na ty IPY a podobny sracky. Ja budu varit cisty 10, 11, 12…a u ty dvandy si jeste nejsem jistej. A bude to chutnat jako Plzen. Cisty pivo, nic navic!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Micey napsal:

Vyborne, ja ti to muzu degustovat a Kuba vymejslet, co budes varit:)

Blaznis?! Von je na ty IPY a podobny sracky. Ja budu varit cisty 10, 11, 12…a u ty dvandy si jeste nejsem jistej. A bude to chutnat jako Plzen. Cisty pivo, nic navic!

A ze to bude hlavne filtrovany, o tom se snad vubec nemusime bavit. Nejhorsi je se z piva posrat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl tak von se omluví a hned na to ti dá herdu do zad!

Hřál jsem si na prsou zmiji! Co povídám zmiji, celý klubko zmijí!!!

Edit: v úterý to napravíš…cca kolem sedmý. 

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Už sem dlouho neaktualizoval a konečně mám zas hodinky, který si zaslouží pár vřelých, až teplých slov.

 Kousky výše už samo pryč, mezitím sem opět zavítal k IWC (a zase nejvíc nejlepčí hodinky na světě, pochopitelně, až na pár věcí, který mě zásadně sraly:)), pak sem teda zkusil ten Tudor (ne, to fakt nejde.. a sou v servisu:)) no a z nudy sem vzpomínal, jaký hodinky za menší peníze na mně zanechaly kdy fakt dobrej dojem. A kromě obligátních základních Damasek a starejch Four hands KonTiki, jsem si vzpomněl jsem na pivo s lolohhem asi před osmi lety, kdy měl divný placatý německý hodinky s 1000m WR.. Limes! Koupit se to dá jenom na jejich stránkách a pak dva tejny čekat, což se mi nechtělo, nebo pohledat přes různý inzerce. Na chrono24 byly v inzerci rovnou chrona, který už se ani nedělaj.. a už sou u tatínka:)

 Pouzdro 39,5 - 40mm (dle zdroje), 7750 s datem, hezkej, leč nahovno tah (otom potom), čistej design, napláclý indexy.. takový nou bulšit hodinky. 1000m WR, šroubovací všechno včetně uchycení koncovek tahu do pouzdra a článků tahu, což mám rád. Jsem úchyl na kovový otočný lunety, takže další důvod ke spokojenosti. Zpracování moc hezký, respektive bez výhrad. Subsifry hezky zapuštěný, černá, prímově vyřízlá datumovka. Luneta 120 cvaků, jasnej, pevnej, sexy cvak:) Vysoký to je, ale co by tak člověk mohl čekat, žejo. Vážej 180 gramů s tahem na mojí ruku, cca 18,5cm.

 Rozčiluje mě na první dobrou akorát spona na tahu - motýlková. Takže upravit aspoň dírkou nelze, půlčlánky nejsou, takže mi buďto trochu plandaj, nebo mě trochu škrtěj. Nějakej 18mm řemen pořešíme, snad je neprodám než přijde, hehe.

 

 

 

IMG_7823.JPEG

IMG_7949.JPEG

IMG_8146.JPEG

IMG_8154.JPEG

IMG_8158.JPEG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...