Přejít na obsah

Seamaster vs. konkurence


JKsro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mne u bondovek vadi jen mirna vule lunety, tzn., kdyz za ni vezmu, jde s ni hnout krapet do stran. Treba u superoceanu se mi nehla ani o pid.

U nových SMP je luneta přesná, tvrdá a bez vůle a jak psal Prischera jde akorát hůře chytnout, ovšem tohle neplatí u Planet Ocean..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele každý na to má asi jiný názor.... já jsem si Black Baye kupoval jakože na líatčku - ten účel splnily, jsou to dobrý hodinky, skvěle provedený, ale věř tomu, že součsné bondovky jsou prostě lěpší.... mám je taky.... no a Black Baye už teda ne, prodal jsem je....

Ani nahodou, Tudor BB je zpracovani je nekde jinde. Sakra chlapi, pokud jste nemeli oboje, zajdete si do hodinarstvi. Ok Omega dobry, ale je to takova ..( nebudu radeji nic pisat), ale Tudor je krapanek jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

týjo, střídám pravidleně černý keramický bondovky a keramický suby a pocitově jsou pro mě líp udělaný ty suby... ale je fakt, že jen v detailech (spona, tah, luneta).... I když.....když se na to podívám aktuálníma cenikovkama, tak ty Suby asi nejsou o kilo lepši.... to je fakt no....

Mám možnost porovnávat oboje pravidelně (tedy suby a smp), má je Frak. Bylo nás u stolu pět v a v přímým srovnání jsme se shodli, že z hlediska zpracování je to vyrovnaný... Takže podle mě je to jen o pocitu.

Upraveno uživatelem Denjl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj napadlo mě vzít Seamastry jako výchozí bod kvality a srovnat je s jinými potapkami, které nesmí být v žádném ohledu zpracování horší(nepočítám strojek), ale na sekundárním trhu musí být levnější. Tak co vás napadá? :-)

LHC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele každý na to má asi jiný názor.... já jsem si Black Baye kupoval jakože na líatčku - ten účel splnily, jsou to dobrý hodinky, skvěle provedený, ale věř tomu, že součsné bondovky jsou prostě lěpší.... mám je taky.... no a Black Baye už teda ne, prodal jsem je....

Ok, respekt. Kazdy to mame trosku jinak a o tom to je, jinak by nas to ani nebavilo.

Ja to mam tak: 1) Rolex, 2) Tudor a 3) Omega. Jeste by se mezi 2) a 3) neco veslo, jako Seiko GS a Zenith.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo jestli jsou vůbec horší. Co se týče tahu nových SMP co se zmenilo?

 

Tah je o něco silnější, šroubovací. Spona je kratší, lépe sedí na ruce. Keramická luneta je posun kupředu jednoznačně, keramický ciferník je diskutabilní, někdo radši vlnky, mě se líbí víc nový. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě třeba přišli BB jako srovnatelné s SMPc, jsou více toolove udělané, lip se chytá luneta, s korunkou je větší potěšeni pracovat, v základu k nim ten super NATO kterej prebije mozna jen BP Bathyscaphe. Celkově jsou skvěle zpracované. Na druhou stranu SMP jsou více uhlazene, keramická luneta je plus, i kdyz červenou matně keramicckou lunetu asi nikdo nema v dnešní době. Taky tah je moc fajn, BB tah dost masivní.

Jsou to hodne rozdílné hodinky, SMP jsou větší ikona BB je spis odkaz na historii, jo a taky jestli BB jdou za 55 a SMP za 70.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...