Přejít na obsah

Archimede Pilot H


Doporučené příspěvky

Vyměnil jsem Steiny Nav B-Uhr 44mm za tyto Archimede, Stowa to sice není...no jednou snad bude :)

První dojmy super, skvělě se nosí, ručky krásně modrají, 4mm rozdílu na výšku jsou sakra poznat, o Steinech jsem furt veděl že je mám na ruce, tohle je takový pohodlný nošeníčko.

Jediný co mi vadí je řemen, ale Zrno už má zadanou práci.

V kombu se Samurajama je to děsná paráda. :guitar:  A budu teda ještě muset koupit winder no.

Co dál.... oblekovky, chrona, vintage? :)

post-19795-0-58824100-1436774261_thumb.jpg

post-19795-0-00806300-1436774270_thumb.jpg

post-19795-0-34652300-1436774313_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jen trochu škoda, že Archimede nemá ve 42 mm pilotky s manuálním nátahem. Přesedlat z fakt povedeného manuálu (Steinhart B-Uhr) na automat je trochu kompromis (pouze subjektivně).

 

Ovšem sednou Ti parádně - přeji pěkný zážitek při nošení! Budu rád, když časem srovnáš Archimade Pilot/Steinhart B-Uhr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak prezijes useknute spice ruciciek (takyto tvar ale umoznuje vacsiu luminiscencnu plochu az k indexom) a absenciu Unitasu s rucnym natahom, tak na beznu ruku (pod 20cm obvod) je to praktickejsia volba.

Skoda ze sa nepokusili dostat Unitas do toho puzdra, pri ich cene by to boli myslim velmi zaujimave handwind pilotky. Stowa to vie so 41mm puzdrom, ale za trocha inu cenu...

 

Kazdopadne, ja by som sa na tvojom mieste menej sustredil na buduce nakupy a viac by som si uzival to co prave mam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Stowa to vie so 41mm puzdrom, ale za trocha inu cenu...

Časem člověk dojde k tomu, že centrální sekundovka a automat je u pilotek snesitelnější a správnější než manuál, ale sekundovka malá, nečitelná...

Samozřejmě nejlepší je manuál a centrálka, ale uz je treba připlatit nebo déle hledat.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra volba, sice jak pises to Stowa neni, ale to vubec nevadi. Hlavne ta velikost je super, uzivej si je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Časem člověk dojde k tomu, že centrální sekundovka a automat je u pilotek snesitelnější a správnější než manuál, ale sekundovka malá, nečitelná...

Samozřejmě nejlepší je manuál a centrálka, ale uz je treba připlatit nebo déle hledat.

 

Mas pravdu. Dizajnovo je pri klasickych pilotkach ten cifernik s centralkou proste lepsi a historicky vernejsi. Aj za cenu automatu...

Pokial nejde clovek do vysokych cien za inhousy, videl som aj nejake custom nadstavby unitasu, ktore maju spraveny prevod na centralku. Tiez vsak nie su extra lacne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem myslel, ze mi usekly rucky budou vadit, ale vubec to nevadi. :)

Jinak Unitas jsem mel a pohled to byl krasnej, ale jsem holt spis na automaty. A centralni sekundovka je proste super, je to daleko lepsi a historicky presnejsi.

Jinak takova Stowa centralni vterinovku s Unitasem umí - http://www.equationoftime.com/forums/showthread.php?10732-The-STOWA!-Flieger-Original-LE-is-almost-finished-I-want-it-now , ale limitka no.

Jinak nebojte, moc si je uzivam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...