Jump to content

Recommended Posts

Posted

Jsem náhodou objevil takové quartzové SARBy s ještě o něco lepším zpracováním. Řekl bych, že jsou na roveň novějším SDGM... Rádiem řízené, solární pohon. Hmm. Mezi Seikaři asi drtivá většina hledí jen na mechaniku, ale toto je velice zajímavé. Tak na to alespoň koukněte :)

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted (edited)

Jo, tohle jsou moc pěkný Seika, ale to japan only rádio z nich dělá dost nepraktickou záležitost pro evropskýho zákazníka:).

Edited by USER47
Posted

Pěkný. Ale i kdybych oželel lunetu (téměř nepředstavitelné), tak lumi by mi chyběla stoprocentně. Líbí se mi spíš ta světlá datumovka, ale ty spodní mají zase zajímavej cifr... Ani nepátrám po tom, co znamenají ty všechny písmenka uvnitř...

Posted

Jsou krasne, cistota sama.

Posted

Su take celkom pre sako styl :)

A ako si mam to radio only japan predstavit? TO maju dajake SEIKO radio tower rozmystnene a to tie hodinky sinchronizuje ? (mozno blba otazka)

Posted

Po světě se používají různý frekvence pro šíření signálu pro hodinky - viz např. https://en.wikipedia.org/wiki/Radio_clock. No a tyhle hodinky v sobě maj zřejmě modul jen pro příjem japonský frekvence. Např. u Casii najdeš často označení Multi Band 6, což značí, že hodinky umí přijímat rádiový signál z vysílaču po celém světě (je jich tuším 6 hlavních). Samozřejmě pokud jsou hodinky v dosahu ;). Tady v Evropě je vysílač u Frankfurtu (https://cs.wikipedia.org/wiki/DCF77).

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...