Přejít na obsah

Proč Rolex?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 710
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky se sám sebe často ptám, co na tom lidi mají....

Inhouse běžného Rolexu vypadá asi takto: Rolex05.jpg

 

Inhouse běžného třeba JLC asi takto: bs_02.jpg

 

 

Navíc co se týče likvidity, tak Rolex není z mé zkušenosti o nic likvidnější než jiné hodinky. SDDS jsem prodával dlouho a jiné hodinky taky dlouho. Spíš je to otázkou ceny, ale Rolex taky v re-sale nezdražuje o moc více, než jiné hodinky. Spíš se začínám bát, že jakmile ojeté Rolby překročí hranici 200 tisíc, tak je nikdo nebude chtít kupovat, protože je to "prostě už moc drahý" - opticko-psychologicky.

 

Ale jinak se samozřejmě dobře nosí, člověk se nemusí bát, že se jim něco stane (ovšem to stejné u diver's Omeg). Fakt netuším, proč mají takovou auru super hodinek, když Rolex vyrobí ročne přes milion kousků hodinek a stejně se to tváří bůhíjak je to nedostatkové zboží. Možná je to reklamou, možná něčím jiným.

 

(Autor příspěvku má dvoje Rolby a k tomu nějaké ty Omegy, JLC a další hodinky.... takže může srovnávat :) )

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolex je prodejný všude, ale naprosto všude ve světě, včetně rozvojových zemí a za dobrou cenu (dočteš se na všech známých forech ve světě). Kup si třeba nové Zenith, Omegy nebo JLC u AD se základní slevou nebo klidně i dražší H. Moser a zkus je prodat i třeba se slevou 20% a nemáš šanci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se na R libi, jaka je to ikona a kam az saha historie jednotlivych modelu, klobouk dolu. Jen jsou na me zrejme zatim prilis usedle, kdyz jsem sedel v Parizske a mel vedle sebe keramicke suby, a svoje keramicke SMP, tak bych si ciste podle toho "co se mi libi vic", bez ohledu na cenu, vybral stejne znovu SMP. Jednou si ale stejne poridim Expy 1 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to JayDoll: všechny ocelové rlx jsou tady na fóru prodejné okamžitě (Suby, GMT, expa, milgy, SD, DJ, dajtony, SDDS...řekl bych, že i v tomto pořadí).... v celosvětovém měřítku pak i všechny ostatní kombinace jako bikolory,bikolory se šutrama a tak.... to prostě u jiný značky fakt neni...

když si vzdpomenu na likviditu svých několika zenith a iwc, tak už nikdy víc..... a ani u tý omegy si nějak nefandím, že bych je nějak rychle bez úletu střelil - naštěstí je prodat nechci  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po te chvilce, co jsem na foru uz proste vim, ze jsou hodinky a Rolex..;)

A jsou jen dve kategorie chronomagoru, ti co je miluji a ti co je nenavidi, nez si je vyzkousi (chvilku ponosi) a uz jsou v prvni kategorii..;)

A jeste se mi libi, jak se o Rolexu da diskutovat do nekonecna..;)

Takze proto ROLEX for ever..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ěžiš tak nám pověz něco o Damasku, nebo pročs sem vlastně zavítal...

Damasko tu provokativne zacali spominat ti ktori tie hodinky vobec nemaju. 

Edit: po zhliadnuti vlakna "co na nich vsichni mate", hlavne jeho poslednej stranky mi je uz povod tych toxickych prdov o Damasku hned na prvej stranke trocha jasnejsi...

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucuju prostudovat tohle vlakno:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/29570-co-na-nich-v%C5%A1ichni-m%C3%A1te/

 

A taky pribeh Hanse Wilsdorfa a Rolexu. A na to PROC ti nikdo neda tu jedinou spravnou odpoved, tu si budes muset najit sam. ;)

Tak jsem to taky prošel a některý příspěvky jsou s odstupem času dost vtipný. Viz např. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/29570-co-na-nich-všichni-máte/?p=434067 . KFL promiň, ale nemohl jsem odolat. :cheers:

 

Jinak souhlasím s tím, co tady bylo napsáno (ve prospěch), mj. to, že sedí, jako žádný jiný.

 

P.S. Autor má na ruce DJ a čeká pošťáka s Exp I., čili není objektivní :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tohle je fakticky vtipné vlákno, díky za něj!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Damasko tu provokativne zacali spominat ti ktori tie hodinky vobec nemaju. 

Edit: po zhliadnuti vlakna "co na nich vsichni mate", hlavne jeho poslednej stranky mi je uz povod tych toxickych prdov o Damasku hned na prvej stranke trocha jasnejsi...

 

Dřív než dojde na demonstrativní odchody a virtuální sebevraždy... byla to ode mne pouze absurdní nadsázka na absurdní otázku, vycházející z místního koloritu, kdy je jasné že tu bude jen několik stran slyšet pleskání jater na téma: ROLEX, protože ROLEX a byla by škoda nezmínit utlačovanou D minoritu. Ale je pravda že Damasko nemám a ani mít nechci, zavřely se mi tím pádem hodinářské obzory a nadále mohu jen zpovzdálí uznale přikyvovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdo by chtěl hodinky s mizernou vodotěsnosti, se sfusovanym tahem s dírou, bez historie a kór když i jejich ambasadori si berou na dovolenku radeji jiné hodinky :-)

A neni mozne mit rad, jak Damasko, tak i Rolex?

Jinak jak mam rozumet mizerna vodotesnost? Ty ji vyuzijes? :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NE!!!!

Co ne? Nemuzeme to trochu rozvest?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...