Přejít na obsah

Proč Rolex?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 710
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je pozoruhodné, jak Ti, kteří Rolexy nikdy neměli a škatulkují je jako pozérské hodinky ...by vzaly na milost pouze SDDS ( opakovaně jsem tu tento názor zaznamenal)..pro jejich velikost, pač ostatní jsou "malé".  Mám to obráceně. SDDS jsou pro mě velikostí úlet...ikdyž s podivem sedly i na mém tenkém zápěstí. Na srazu jsem zkoušel NEROvy  SDDS na Rubber B. Čím jsem starší, tím více inklinuji k Rolexům menším než 40mm.  Až přestanu experimentovat skončím u komba DJ na jubilee a Exp I 36mm....obojí jsem měl a vím, že pro mě lepší Rolexy nenajdu. 

Rolexy nejsou hodinky na masírku ..jako třeba naleštěný Béčka, nebo velký parádní PAMy. Rolex je jistota a nadčasovost pro ty co to mají v hlavě srovnané. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....můj příspěvek je možná i reakcí na příspěvek Hasňi, který tvrdí,  že Damasko je pro ty, co to mají v hlavě srovnané.  Jsem naprosto přesvědčený o tom, že oba to myslíme smrtelně vážně, proto názor "protistrany" plně respektuji. ;-)

Upraveno uživatelem Chosef76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pozoruhodné, jak Ti, kteří Rolexy nikdy neměli a škatulkují je jako pozérské hodinky ...by vzaly na milost pouze SDDS ( opakovaně jsem tu tento názor zaznamenal)..pro jejich velikost, pač ostatní jsou "malé".  Mám to obráceně. SDDS jsou pro mě velikostí úlet...ikdyž s podivem sedly i na mém tenkém zápěstí. Na srazu jsem zkoušel NEROvy  SDDS na Rubber B. Čím jsem starší, tím více inklinuji k Rolexům menším než 40mm.  Až přestanu experimentovat skončím u komba DJ na jubilee a Exp I 36mm....obojí jsem měl a vím, že pro mě lepší Rolexy nenajdu. 

Rolexy nejsou hodinky na masírku ..jako třeba naleštěný Béčka, nebo velký parádní PAMy. Rolex je jistota a nadčasovost pro ty co to mají v hlavě srovnané. 

 

Také jsem si všiml toho trendu, na druhou stranu to dává asi smysl jelikož to jsou z mého pohledu nejvíc nerolexové rolexky, velikostí spíš taková křiklavá Bčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mých zkušenosti cca 95% lidi vůbec nezajímá co má kdo na ruce, z těch stovek lidí co jsem za posledních pár let potkal, řešilo hodinky na ruce tak 10 lidí. Takže na masírku je pořádný sporťák, hodinky ani náhodou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dozrál k tomu, že mám rád a nosím jak malé, tak velké hodinky, každé mají jiné kouzlo  :smile_anim: No a taky jsem dozrál k tomu, že chci jednou také nějáky ty Rolexky. které mě dříve absolutně neoslovovali a to hlavně kvůli spolehlivosti a všemu ostanímu, co jste již zmínili výše.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak ostatni modely, ale konkretne SMP v soucasne podobe (skeletonove rucky, pouzdro atd.) se vyrabi od roku 1993. Jasne, neni to 60 nebo kolik let jak Rolex, ale rozhodne to neni "kazdym rokem nove modely".

 

 

Rolex a Omega jsou dosti odlišné značky, Rolex je konzervativní, má svých pár modelů změn moc není, Omega má každým rokem nové modely. Což je asi taky důvod proč třeba za pár let po nějakém modelu Omegy neštěkne pes, ale Suby budou furt Suby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak ostatni modely, ale konkretne SMP v soucasne podobe (skeletonove rucky, pouzdro atd.) se vyrabi od roku 1993. Jasne, neni to 60 nebo kolik let jak Rolex, ale rozhodne to neni "kazdym rokem nove modely".

moony se dělaj od šedesátých let a pořád to nestačí. Omega nehraje stejnou ligu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nevim jak ostatni modely, ale konkretne SMP v soucasne podobe (skeletonove rucky, pouzdro atd.) se vyrabi od roku 1993. Jasne, neni to 60 nebo kolik let jak Rolex, ale rozhodne to neni "kazdym rokem nove modely".

Ja to nemyslel jako urážku... Rolex updatuje řady, Omegy posledni par let ma vcelku množství novych modelů a limitek. Jasné jsou to odkazy na dřívější modely ale i tak.

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako napisal African, tiez ma Rolex nikdy nejako extra neoslovovali az ma chytila za srdce Milgy, ale nakolko by to boli po Zenith EP69 uz druhe hodinky bez datumu, tak som sa na "druhy krat" zalubil do DJ II s modrym cifrom. samozrejme aby dal clovek tolko za hodinky tak musi byt chronomagor ( alebo iny magor s urcitou diagnozou ), ale vzdy sa utesujem ze hodinky si aspon ako tak drzia svoju hodnotu voci inym veciam za ktore tiez vieme vyhodit nemale peniaze.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolex jsou prostě legendární hodinky, které si ale býti legendární zaslouží. Je to právě ten perfekcionistický a tradicionalistický přístup, hodně ve smyslu "quieta non movere". Můžete jim vyčítat, že se s inovacemi opožďují, ale to je právě ta jejich doména a co pro mě Rolex symoblizuje: jistota = resale value (je to fakticky platidlo, to nikdo nepopře), kvalita, servis, zázemí, nadčasovost, stálost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...