Přejít na obsah

Proč Rolex?


Doporučené příspěvky

Tak jsem si todle zbytečný vlákno prošel bleskově od začátku a je teda fakt plný blábolů a omílá se tu totéž, co v prastarém Kamilově vlákně.

Ale budiž, historie se opakuje.

 

Já sám mám nějaké slušné hodinky, mezi nimi i SDDS a Daytony. Všechny nosím, žádné nechci prodat, dokud nebudu muset (ťuk ťuk). Že je v jedněch 10denní opravdový inhouse a v jinejch inhouse, kterej se chová jako ETA, je mi šumák. Že jedny (Rolexy) nikdo nepozná a jiný (Panerai, IWC) lidi komentujou, a další (Breitling) připadají všem děsně drahý je mi taky fuk. Že jedna fabrika chrlí miliony kusů, jiná statisíce? No a? Že jedna fabrika má větší marže než jiná? Že díky nim a obratu vydělává víc než ostatní? Dokud nebudu akcionář, tak je mi to fuk.

 

Připomíná mi to závistivce Apple. Taky toho chrlí mraky, s nemravnejma maržema - no a? Každej si může vybrat, jestli to koupí nebo ne. Jen chudáci s malou vteřinovkou řešej svůj problém podobnejma diskusema a blábolama o ovcích. Dospělej si tu věc buď koupí, nebo nekoupí, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 710
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem si todle zbytečný vlákno prošel bleskově od začátku a je teda fakt plný blábolů a omílá se tu totéž, co v prastarém Kamilově vlákně.

Ale budiž, historie se opakuje.

 

Já sám mám nějaké slušné hodinky, mezi nimi i SDDS a Daytony. Všechny nosím, žádné nechci prodat, dokud nebudu muset (ťuk ťuk). Že je v jedněch 10denní opravdový inhouse a v jinejch inhouse, kterej se chová jako ETA, je mi šumák. Že jedny (Rolexy) nikdo nepozná a jiný (Panerai, IWC) lidi komentujou, a další (Breitling) připadají všem děsně drahý je mi taky fuk. Že jedna fabrika chrlí miliony kusů, jiná statisíce? No a? Že jedna fabrika má větší marže než jiná? Že díky nim a obratu vydělává víc než ostatní? Dokud nebudu akcionář, tak je mi to fuk.

 

Připomíná mi to závistivce Apple. Taky toho chrlí mraky, s nemravnejma maržema - no a? Každej si může vybrat, jestli to koupí nebo ne. Jen chudáci s malou vteřinovkou řešej svůj problém podobnejma diskusema a blábolama o ovcích. Dospělej si tu věc buď koupí, nebo nekoupí, ne?

Kam mám ten poslední odstavec podčmárnout? :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi, Jarku, nějak nechce věřit. Hlavně i s tou výměnou keramický vložky lunety. Ta stojí ranec. A taky záleží, co máš na mysli pod pojmem "kompletní servis". Já platil ve stejném roce za generální servis No Date 14060 (servis stroje + přetěs + regulace), bez leštění a s výměnou obyč. plechové vložky, 14k. 

 14 dni zpet, servis ( servis stroje + vzmena korunky a kde ceho + prelesteni) 14060 no date 14 660,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, výše uvedený vtip koluje po světě v tolika variantách, že já osobně jej chápu jako konstantu s tím, že značka stroje plní roli proměnné.

 

no.. daj ho o Honde, kto sa zasmeje..

 

edit: mna uplne vazne v Ducati presviedcali, ze ta kvapka oleja pod radiacou pakou Multistrady ktora tam nonsalantne cakala na noveho majitela, je uplne v pohode OK. Ani argument, ze zvyknem parkovat motorku v obyvacke a ze to by jako neslo, ich nerozhodil :)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

dik

Bechyně mi vždycky vyšel trochu levněji, než Carolinum. Faktem ale je, že už bych k Bechyněmu Rolexky na větší servisní zásah nesvěřil. Max. na regulaci chodu. Naopak Městkovi v Carolinu bez problému i na full service.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

A resils to s nimi?

 

Ne. Chyba, vím. Bylo to ale špatně vidět a když jsem si toho všiml, měl jsem to za nečistotu. Navíc jsem je prodal rychleji, než jsem se stačil rozmylet, zda to budu chtít řešit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč Rolex? Jednoduše proto, že je některými lidmi hooodně oblíbenej. A to i těmi, kteří na něj evidentně nemají a trvdošíjně si stojí za svým, že jsou to originály.

 

Tuhle se mi stalo, že jsem cestoval s pánem, kterému jsem pochválil hodinky ... chlapíkovi bych tipoval tak cca kolem 60 let, slušně oblečen. Říkám mu, že má pěkné Rolexy, kouknu blíže a vidím FAKE Daytony (teda aspoň myslím, že je to fík, chrono i přes pohyb centrální vteřinovky nejelo a luneta mi při bližším ohledání vůbec neseděla na originál, ale v Rolbách se téměř nevyznám, takže je dost možný, že jsem se pletl a křivdím mu). Nepodstatný. 

 

Každopádně chlapík mě přesvědčoval o tom, že jsou hodinky pravé a koupené v Praze v originálním butiku, tak jsem asi debil :D ... Já na ruce originální Chronomat 44 B01, přičemž mi je také pochválil, ale říkal, že Breitling hold není pro něj :D . No nic, tak to jen pro zasmání. Okamžitě jsem si vzpomněl na ty řečičky tady :D :D ...

 

Prostě evidentně se Roleksky líbí i širší veřejnosti :) . Přikládám nekvalitní SPY fotos :lol2: , byl to kumšt nafotit to takhle na přímo a ještě ke všemu z relativní dálky. Nicméně luneta i chrono jsou vidět jasně.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...