Přejít na obsah

Proč Rolex?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 710
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník dlubix

Suby mají lepší tah, sponu, inhouse, celkově lepší zpracování... ovšem za úplně jinou cenu. Zhodnotit si to musíš sám. Nechceme ti tvrdit vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky receno!

Je pravda, ze uz ani nevim kde jsem to cetl, ale bylo to neco ve smyslu "bussines word", a tam nekdo psal, ze by clovek mel za hodinky ktere ma na ruce utratit sve tri mesicni platy.

Kolega nam zase tvrdil ze zasnubny prsten by mal stat minimalne 3 platy ...tak si vyber:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Hezky receno!

Je pravda, ze uz ani nevim kde jsem to cetl, ale bylo to neco ve smyslu "bussines word", a tam nekdo psal, ze by clovek mel za hodinky ktere ma na ruce utratit sve tri mesicni platy.

Kolega nam zase tvrdil ze zasnubny prsten by mal stat minimalne 3 platy ...tak si vyber:)

 

 

  

To sú iba také reči. Už som počul, že muž by mal mať hodinky približne v hodnote svojho platu. Ale tri platy? Čo som blázon, aby som dal tri mega za blbé hodinky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To člověk pozná hned, že zas prší. eR vlákno nahoře... :lol2:  :lol2:

 

 

Na jak dlouho ma vubec Omega podchycenyho bondaka?

Zrovna dnešní titulek: "20 Jahre James Bond 007-Sponsoring präsentiert OMEGA Watches derzeit am Flughafen Zürich als Sonderausstellung." http://diveintowatches.com/2015/10/07/omega-bond-ist-am-flughafen-zurich-gelandet/

 

EDIT: pardon! NA JAK DLOUHO jsem četl JAK DLOUHO.

Upraveno uživatelem kaliw124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je nesmrtelné vlákno. Ještě bychom mohli nahradit celou sekci Poraďte s koupí/výběrem... sekcí jaké RLX si mám koupit. Nahoře by byla přišpendlená legenda:1) všichni skončí u RLX; 2) než našetříš na RLX, tak kup Seiko; 3) nenašetříš, nevíš, nemáš morál... kup Steinhart;

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč Rolex? Protože jsou prostě pořádně udělaný :thumbsup_anim:

...aneb: ještě jsem neměl, a asi ani neviděl mechanické hodinky, které by šly s odchylkou 2 vteřiny za 2,5 měsíce.

attachicon.gif twixtIMG_6094.PNG

Ja se priznam,ze i kdyby delaly 30 sekund do plusu denne,furt to budou pro me nejlepsi hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po čase zavítal do tohodle vlákna a nestačím se divit, jak se někteří tady nadšeně opakovaně vzájemně plácáte po prdeli - Dlubix a spol.

Ze srdce vám to přeju. Rolexy jsou bezpochyby skvělý hodinky, ale to opakovaný hejkání nad tím, že někdo koupil submarinery už trochu nudí. Vemte si, jaký humbuk tady způsobil Financ těmi Zenithkami, které jsou zajímavé a neotřelé.

Asi to je jedno, je to jen takový povzdechnutí, že větší rozmanitost fóra mezi značkami 100+ kczk by ho činila zajímavějším. Ale rozumím tomu, že když takovou vatu vyvalím za hodinky, chci mít větší šanci na slušné resale value.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...