Přejít na obsah

ROLEX EXPLORER 1 vs. ROLEX EXPLORER 1


Street Glide

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

U 16570 taky nejak nikdo neresi stejny ukaz, kde minutova rucka trefuje pouze 5kove indexy....

Ale at si kazdy koupi co chce, jen neverim, ze ta rucka je duvodem mensiho rozsireni mezi lidmi...

 

Není to flejm. Je to fakt o kterém bylo napsáno hodně na všech fórech, co jsou. Jen to prostě někomu nevadí. Těch druhých je ale víc, o tom jsem přesvědčen. Majitelé aspoň může těšit, že těch 39tek nebude v oběhu nikdy moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky v ručkách nevidím důvod proč je pustit dál.

Přesně, je to kravina, kdyby mi to tenkrát někdo neřekl, nevěděl jsem o tom... 

Říkat , že když to má protáhlou ručku, jsou lepší - je imho kravina - jsou po všech směrech vyspělejší ( mimo lumi 3, 6, 9 což je škoda ) 

 

A hlavně ať jsi každý koupí, dle chuti, že :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....krátký dlouhý tlustý tenký ručky málo lumi hodně lumi malá korunka velká korunka............já si nikdy ničeho nevšiml a je mi fajn,.......hlavně že existuje něco jako Rolex a máme se čím bavit :-)

Upraveno uživatelem Street Glide
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou to parádní. Vím, že se v relativně dohledné době budu rozhodovat a už teď mám nejasno a velkou hlavu z toho: EXPLORER nebo DATEJUST ? A když už kyklopa, tak s hladkou nebo ozubenou lunetou? Tohle mě ještě hodně potrápí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Nějaký diletant někde napsal, že 39ky mají krátké ručky a pak se to začalo papouškovat a přenášet z jednoho fóra na druhý a objevilo se to i tady na Chronomagu. Měl jsem 36ky, teď mám 39ky. Opakovaně jsem s brýlemi i bez nich koukal na ručky a nikdy jsem nezaregistroval nějaký nedostatek . Pozorně jsem prohlížel  různé fotografie, videa, srovnávačky ...a prostě tam tuhle blbinu nevidím. 

Ano, stejně jako Sibiřan vnímám to, že 39ky jsou více leštěnky ..ty číselné indexy z nich dělají více společenské hodinky ( ke košili sednou stejně jako k tričku) ...a možná zrovna tohle( a rozměr pouzdra)  z nich dělá ještě univerzálnější kousek, než jsou 36ky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Ano, v mene lepsej odcitatelnosti casu maju byt rucicky vyraznejsie. To Rolex vyriesil novym modelom Explorer 1 r. 2016. Mimochodom, vcera som sa v butiku Rolex na letisku v Mnichove spytal, ci maju novy model Explorer 1. Odpoved: zatial nie a nevedia kedy na nich pride rad. Takze cakajte priatelia.

Ale myslim, ze aj zo sucasneho modelu Exp 1 sa da cas odcitat velmi pohodlne. Aspon ja teda s tym nemam ziadny problem.

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptam se zkusenych - jaka je sance, ze bude mozne pri servisu vymenit na explorerech 214270 rucky a cifr za Basel 2016 verzi ? A co by to řádově koštovalo? Nekde jsem postřehl diskusi, ze v ramci stejneho modelu, a ktery ma navic vlastne uplne stejnou referenci (!) by to pro oficiální Rolex centrum snad melo byt skousnutelne?

 

Pokud by to slo, pak by koupe starsi expu davala docela smysl.. fotek s tema stribrnejma cislama jsem videl dost, a jak ty cisla obcas zmizi a nejsou videt/nejsou citelna, to je prostě naprd... :-o)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...