Přejít na obsah

Timestore.cz


Ondrys92

Doporučené příspěvky

On 5/17/2017 at 12:51 PM, brutulus said:

Timestore leží v žaludku všem ostatním prodejcům, protože mají nejnižší ceny. Před 14 dny jsem tam udělal taky svůj první nákup a vše proběhlo naprosto bez problémů a velmi rychle. A ušetřit 1 400 Kč na hodinkách v cenové kategorii 5 000 Kč mě přijde velmi zajímavé. Jak by to bylo s případnou reklamací je ale jiný příběh na který nekážu odpovědět.

S tim se asi da souhlasit. Mam uz od nich take par hodinek, a v poho.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 207
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Reklamovány hodinky (levný Seiko), kterým při běžném nošení upadla vteřinovka. Reklamace uznána a vteřinovka nasazena zpět, nicméně hodinky se vrátily s bordelem přilepenym ze spodní strany sklíčka, na ciferníku, rotoru a ze spodní strany sklíčka v průhledu na strojek. Dohromady minimálně dvě desítky částeček, od prachu, přes nějaký hnědý drobky až po nějaký chlup, asi od oděvu. Rotor je navíc škrábnutý.

Posílám zpět a jsem zvědav co vyvedou. Nasadit vteřinovku jim trvalo přes 3 týdny. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mé zkušenosti s tímto eshopem jsou vesměs kladné, avšak i úsměvné.

Podotýkám, že jsem u nich kupoval levnější hodinky Seiko a několik Casio za nejnižší ceny na netu.

Většina akcí proběhla bleskově ve 2 dnech s dodáním Zásilkovnou a platbou dobírkou.

Jedny hodinky Seiko Turtle jsem vracel z důvodu, že jim trochu neseděly koncovky tahu vůči pouzdru, ale to je chyba výrobce Seiko, který na QC kašle. Vrácení peněz na účet do týdne.

Ta úsměvná věc se týká přednákupní fáze, kdy jsem si vybral hodinky do košíku a měl jsem je tam připravené, ale s nákupem jsem si nebyl úplně jistý - byly tam přes noc. Když jsem se k tomu druhý den vrátil, tak jsem zjistil, že mi zvýšili cenu asi o stovku ( u hodinek za 1000)

Tak jsem na to vykašlal a hodinky z košíku vyhodil a další den byla cena snížena zpět na původní cenu.

To se mi stalo ve 2 případech, takže oni ty potvory vidí, kdo má o co zájem a podle toho asi hýbou s cenovkou. To se mi zdá jako zbytečná hra a spíš mě to nasírá, ale celkově ok, jinak bych se k nim nevracel.

Upozorňuji, že k hodinkám (Seiko) nedávají kartičky, čímž potvrzují šedý původ, ale to u hodinek za 2-3.000 neřeším, když jsou za dobrou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Na první pokus velmi dobrá zkušenost. Protože jsem se tady zase nakazil a další hodinky pro sebe si prozatím nedokážu obhájit, chtěl jsem si tu nákupní horečku užít aspoň zprostředkovaně, když budou ty vánoce... Ve čtvrtek odpoledne objednávka hodinek pro dceru, problém s online platbou, ale to bych viděl někde mezi GoPay a bankou, napsal jsem teda email, jestli by to nešlo změnit na dobírku, téměř okamžitě potvrzeno a odesláno, teď jsem si je vyzvednul. Za mě palec nahoru. Tu rychlost oceňuju o to víc, že si nedokážu představit, že bych takhle měl fungovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak už čtyřikrát jsem objednával z timestore.cz. Poslední doručení nebylo ani do 24 hodin od objednávky. Jednou jsem hodinky vracel, jelikož se manželce nelíbily - vrácení peněz proběhlo rychle a bez problémů.

Ceny mají super a často i modely, které nejsou jinde k dostání.

Hodinky vždy dobře zabaleny.

Za mě zatím 100%! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidávám svoji zkušenost.

Objednány hodinky(Seiko SNK803K2) v pátek večer a v úterý byl balíček na Zásilkovně.Platba dobírkou.

Hodinky perfektní v origo krabičce a s origo návodem jen bez kartičky na reklamaci v autorizovaném servisu.

Vše precizně zabaleno.

Spokojenost a příště asi opět Timestore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bol to darček na poslednú chvíľu, takže som nemal čas ich pred darovaním poriadne preskúmať. Len mi vtedy prišlo divné, že lumi je taká nič moc. Časom sa modrý sunburst začal sfarbovať trochu do fialova a dnes už je hnedý. Tak som začal pátrať čo by za tým mohlo byť a podľa krabičky, síce skoro ako oroginál ale predsalen drobnosti tam boli. No a pri výmene baterky sa zistilo, že tam je iná strojovňa. To všetko ale bolo až po konci záruky a hodinky nie sú moje, tak som to neriešil. Ak by sa mi to ale stalo dnes, tak na nich pošlem inšpekciu a políciu za podvod a úmyselné klamanie spotrebiteľa. Každopádne od nich ruky preč - nestojí to za tých pár ušetrených korún.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem od nich bral několik Casio a Seiko a vždy ok za nejlepší ceny. No někde to brát musej, je to bez kartiček a tedy bez origo záruky. U Casia za 300 je to vcelku jedno. U dražších kousků už to může vadit. Takže bych je úplně nezavrhoval.

I v Pařížské ulici šly koupit fejky nějakejch kabelek nebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ide o to, že ak raz predali fejk, tak už sa im nedá veriť, toto mi nevyvráti nikdo. A druhá vec je, že neboli podozrivo lacnejšie - vtedy by som sakra spozornel. Ale ja som ich tam bral preto, lebo v tej dobe modré inde skladom nikde nemali a čierne som kupovať nechcel.

Áno fejky sa dajú kúpiť na veľa miestach, ale väčšinou tomu aj zodpovedá cena (ale nie vždy) - teda ak by boli za zlomok ceny originálu, tak by som musel počítať s tým, že to oroginál asi nebude. Lenže výrazne lacnejšie neboli a v tej dobe na eshop neboli zlé recenzie, tak som ich vzal - tlačil ma čas. Dnes už túto chybu (snáď) neurobím, rozhodne teda nie u nich. A už som od kúpi u nich odhovoril viacero ľudí a to dokonca aj od “lacných” Casio hodiniek, lebo to proste zato nestojí. Ale môžu si zato sami (Timestore) a nikdy ich nikomu neodporučím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve skupine lidi, ve ktere se pohybuju, tak jsme za posledni cca 2 roky protocili asi 10 hodinek z Timestore (zejmena Casio, Seiko, Citizen) a nezaznamenali jsme zadny problem.

Nechci rozporovat tvoji historku, ale mozna by stalo za to se a) trosku vic rozepsat b) pridat fotky c) konfrontovat Timestore pred tim, nez na ne zacnes nadavat verejne na netu. Je jedno, ze uz jsou po zaruce, pokud mas papiry a hodinky se oteviraly az po par letech, tak bych se jich na to zepta.

1. Tissot je svycarsky low end. Degradace ciferniku muze byt zpusobena vniknutou vlhkosti. Pises, ze to nejsou tvoje hodinky, vis presne, jak se k nim majitel choval? 

2. Strojek - timestore na strankach uvadi ke strojku maximalne quartz / automaticky. Jaky strojek jste vevnitr objevili, ze to bylo v rozporu s udajem vyrobce? Ronda misto ETA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je taky otázka, jestli o tom věděli, že je to skutečně fejk, nebo jim prostě přišla od "dodavatele" krabička s hodinkama a jen ji poslali dál. Pokud to tak je, tak je to samozřejmě neomlouvá, ale věřím tomu, že kdybys je na to upozornil hned, tak ti bez řečí vrátí peníze.

Kupoval jsem u nich dvoje hodinky, titanové Citizeny a automaty Orient Star a komunikace výborná, zboží originální vč. balení a příslušenství.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem na Timestore už čtvery hodinky, dvoje G-Shocky a dvoje Citizeny. Až na to, že ty Citizeny byly zmetek z výroby, tak pochyby o pravosti ani jedněch hodinek nemám. Jinak komunikace s nimi taky bezproblémová, vstřícní a vždy rychlá reakce.

Nějaké fake Tissotky se tu už probíraly na začátku vlákna, je taky dost možné, že to byla jednorázová várka pár kusů, kdy o tom třeba ani nemuseli vědět, jak píše tombas, a tím to zhaslo. Pokud vím, tak majitel dostal peníze zpátky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že Tissot nie je prémiová značka samozrejme viem. A ako sa k ním majiteľ správa tiež viem a dám ruku do ohňa, že to nie je tým - nosí ich iba k obleku =žiadna vlhkosť (teda nosil, teraz už nie) a ani pot a podobne, pretože korunka je šrubovacia a čas a dátum mu vždy nastavujem ja, na ostatné veci má iné hodinky. Fejky sú to na 100%. Bol to ale darček a tak teraz nemôžem za ním prísť a povedať mu - vieš čo daj mi ich späť. Je to proste moja chyba, že som ich kúpu riešil na poslednú chvíľu a dopadlo to takto. A je mi jedno ako k nim obchod prišiel - či omylom, alebo o tom vedeli, zodpovednosť za predávaný tovar má v konečnom dôsledku predávajúci a sami si pokazili povesť (minimálne u mňa a v mojom okolí).

Nemohol som ich kontaktovať hneď, keď som to zistil až po 2,5 roku. Záruka padla a vzhľadom k tomu, že je to nie je oficiálny predajca Tissotu (minimálne vtedy nebol), tak som ani nemal chuť po záruke niečo riešiť. Ak by som to ale zistil hneď po nákupe, tak by som to samozrejme nenechal iba tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...