Přejít na obsah

Timestore.cz


Ondrys92

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 207
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Pokud jde o mne, patřím k těm šťastnějším a spokojeným, překročil jsem desítku koupených hodinek, tak 1/4 jsem vracel ale solidně- nepoškozené nenošené, čistě se mi buď 1x zblízka nelíbily, 1xvteřinovka nešla po indexech, 1xminutovka se volně protáčela ;o) a 1x byla "luneta" nalisovaná přímo na pouzdru. což jsem nepředpokládal a nechtěl. Pokaždé bez problému. Při dalším nákupu mi i to skákání vteřinovky po indexech u quartzek před odesláním na požádání potvrdili - a bylo to opravdu ok. I jeden lehký úder se Seiko sports 5 o stůl a zástavou strojku mi v záruční době spravili a vzali na sebe, takže za mne značka Ideal

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 8. 8. 2022 v 15:08, Pepino777 napsal:

Tusi nekdo jestli je ted aktivni nejaky kod na 10%? Mam neco vyhlidnuteho

Měl by fungovat Summer10 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Koupil jsem tam Seiko 5 s discountem za nižší cenu než je ta "šedivá" z Asie. Jednoznačný fík, ručičky sedí, luneta sedí, armovák sedí, day/date rovné, takto by to Seiko nikdy nedokázalo vyrobit 😄

Ne, vážně, celkem jsem tam v minulosti koupil asi troje hodinky a žádný problém. Člověk do toho obchodu musí jít s vědomím, že jde koupit šedivku a něco se může pokazit (kvalita, reklamace...). Protihodnotou mu je často mnohem nižší cena, než u autorizovaného dealera, oproti Asii expresní dodací lhůty, mnohem snadnější případné vrácení zboží a jakás takás možnost reklamace. To už si musí člověk zvážit sám, jaké je riziko a za kolik peněz je ochoten do toho jít.

Potvrzuji, že k Seiku nedávají kartičku, což je docela škoda, protože v minulosti mi Koscom zadara doladil Seika na singapurskou kartu, kterou jsem si vyplnil sám.

 

Pročetl jsem to tu celé. Jedinou skvrnu, kterou vidím, je ta kauza s fíky Tissotu. Ač se to tu majitel snažil jaksi omluvit, k tomu se měli postavit lépe. Jak tu padlo, okamžitě kontaktovat všechny kupující a zboží jim kompenzovat a ne čekat, kdo se ozve, to smrdí snahou vytřískat ještě co nejvíc i z průseru a to se nedělá.

 

Jo, rozhodně tam v budoucnu budu nakupovat zase a až to úplně nevyjde, vezmu to tak, že jednou to přijít muselo. Hodinky pak dám raději k hodináři za svoje, než řešit případnou reklamaci s obchodem. Co jsem ušetřil na hodinkách dám radši profi hodináři a nebudu muset řešit nějaké drobky a vlasy pod sklem...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem tu timestore asi chválil, ale mně furt nejde do hlavy, že se tam občas vyskytne naprostý

cenový úlet. Například hodinky, které všude jinde na netu jsou za 15, tam mají za sedmičku. To jako

si tam semtam někdo ožere držku a aktualizuje v tomto stavu ceník nebo co? Jako ne, že bych si stěžoval,

už jsem tam tak supervýhodně jednou nakoupil. No ale i normálnější ceny sů furt parádní oproti zbytku.

A že je to šedivka? Neřeším, stejně za pár měsíců prodám dál. A kdyby něco, reklamaci řeší timestore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...