Přejít na obsah

Příležitostná chrono setkání všeho druhu


JaRooN

Doporučené příspěvky

Zdar pánové.

 

Nevím, zda se to ujme nebo ne, čas ukáže...

Máme tady vlákna co kdo a kde viděl, kde koho nebo co potkal, etc. etc.

 

Co tak tomu štěstí trochu pomoct? Nahlásit, kdo se kdy a kde bude pohybovat. Tím pádem když v té oblasti potkáte někoho, na koho se hodí popis, tak bude ta koza jednodušší :)

 

Tak já začnu. Zítra, t.j. sobota 18.7. Sněžka a okolí a v neděli 19.7. Adršpašské skály + zámek Adršpach. Tak když potkáte prerostlého vintážního pána s krátkým sestřihem a mladou manželkou, který bude mít na sobě SKX007 na nějakém hadru, tak se nestyďte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, mně nějak hapruje kolega se společnejma ob?dama, jednou jde, pak zas ne... takže kdyby někdo měl chuť na občasný chronoob?d v Letňanech, někdy kolem 12, 13, 14 hod., klidně SZ. Pokecat mezi prací o hodinkách je někdy lepší než poslouchat u jídla pracovní klepy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaRooNe, teď sem lezu založit podobný vlánko a koukám, že tu skoro týden je a ještě mě předběhl Martar :D

 

Včera jsem se motal po Praze a vypadl mi oběd, tak mě napadlo, že bych rád i zašel s někým z chronomagu posedět a pokecat (byl jsem kousek od Chodova a tam jsem si říkal, že určitě někdo bude) a nevěděl jsem komu napsat/zavolat. Klidně využiju tohle vlákno, nebo bych založil i separátní (Chrono obědy, nebo příležitostná chrono setkání - nemusí to být jen oběd, že :))

 

Už teď vím, že pojedu zase ve středu a na oběd zatím nic nemám, tak kdyby někdo měl chuť zaskočit ideálně někde, kam se dostanu rychle z Anděla, tak SZ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej napad,budu sledovat. Kdyby se o vikendu nekdo pohyboval v okoli karlstejna,svateho janu pod skalou,solvayovych lomu,ameriky,.....,napiste. Rad se zastavim a muzem pokecat ci muzu poradit dalsi vylet v okoli ci misto na obed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaRooNe, teď sem lezu založit podobný vlánko a koukám, že tu skoro týden je a ještě mě předběhl Martar :D

 

Včera jsem se motal po Praze a vypadl mi oběd, tak mě napadlo, že bych rád i zašel s někým z chronomagu posedět a pokecat (byl jsem kousek od Chodova a tam jsem si říkal, že určitě někdo bude) a nevěděl jsem komu napsat/zavolat. Klidně využiju tohle vlákno, nebo bych založil i separátní (Chrono obědy, nebo příležitostná chrono setkání - nemusí to být jen oběd, že :))

 

Už teď vím, že pojedu zase ve středu a na oběd zatím nic nemám, tak kdyby někdo měl chuť zaskočit ideálně někde, kam se dostanu rychle z Anděla, tak SZ ;)

v chodovske Huse sou chronoobedy skoro kazdej den ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...