Přejít na obsah

Prosba o radu - sušička prádla


Klokan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sušičku máme asi sedm bez problémů, ale pak každopádně poprosím o manuál toho přepájení :-) Na jakým principu funguje to kurvítko? My pereme a sušíme od nevidím do nevidím, protože svážíme i povlečení s ubytování a jak říkám, dlouhá léta pohoda, tak moc nechápu princip, na množství cyklů to nebude určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ušičku máme asi sedm bez problémů, ale pak každopádně poprosím o manuál toho přepájení :-) Na jakým principu funguje to kurvítko? My pereme a sušíme od nevidím do nevidím, protože svážíme i povlečení s ubytování a jak říkám, dlouhá léta pohoda, tak moc nechápu princip, na množství cyklů to nebude určitě.

Už jsem to tady kdysi popisoval. Jde o jeden integrovaný obvod a jeden odpor. Tyhle dvě součástky se po letech spálí, ale dají se koupit a přepájet mikropájkou. Nejhorší je, se k tomu dostat. Člověk musí rozebrat půl sušičky. Jedná se ale o konkrétní model, který máme doma. Návod jsem našel na internetu. Jak jsou na tom další modely od AEG, to nevím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My teda mame kombinaci pracky a susicky od LG - pomerove tusim 9/6 kilo. V jednom jsme to koupili z jedineho duvodu - nez jsme se prestehovali do baraku, tak v byte nebylo misto na obe zarizeni. Musim teda rict, ze v byte jsme susili pravidelne, na baraku (pribylo mimino) pres leto venku - ale pak je to chlupate od psu, tasze i tak susicka jede v podstate porad.

Tedy za me spokojenost velika, ale uprimne az se odporouci do vecnych lovist, tak uz to koupim kazde zvlast... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tady kdysi popisoval. Jde o jeden integrovaný obvod a jeden odpor. Tyhle dvě součástky se po letech spálí, ale dají se koupit a přepájet mikropájkou. Nejhorší je, se k tomu dostat. Člověk musí rozebrat půl sušičky. Jedná se ale o konkrétní model, který máme doma. Návod jsem našel na internetu. Jak jsou na tom další modely od AEG, to nevím.

Děkuji za odpověď. Po kolika letech ti odešla poprvé a jaký máš model? My asi šestý, sedmý rok model T76788 a jak říkám pohoda, ale jinak co k tomu říct ve zkratce, pěkný šmejdi to jsou, ty dnešní výrobci.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď. Po kolika letech ti odešla poprvé a jaký máš model? My asi šestý, sedmý rok model T76788 a jak říkám pohoda, ale jinak co k tomu říct ve zkratce, pěkný šmejdi to jsou, ty dnešní výrobci.....

Je to aeg 59850. Poprvé odešla snad po čtyřech letech. Už si to přesně nepamatuju. Až odejde příště, už ji pošlu do křemíkového nebe. Svoje už si odpracovala. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tebe radsej vyrobili specialnu bez kurvitok

Já jsem na kvalitu výrobků dost důrazný, mám to asi z práce a u nás doma takhle, co se značky AEG týká, takže asi spokojenost :-) Věř mi, kdyby skončila po čtyřech letech, už si u nás doma nevrzne.....

post-364-0-57001500-1581685835_thumb.jpg

post-364-0-22243500-1581685842_thumb.jpg

post-364-0-67609400-1581685848_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Kromě miliardy dalších věcí teď budu kupovat i sušičku. Koukal jsem na to dneska celej den a zatím mi u toho vylezlo že:

- to má mít tepelný čerpadlo

- výkonnostní třídu A

 

Dle vašich zkušeností, má smysl se zabývat značkou? Rozhoduju se mezi AEG a LG, povodně to mělo být AEG, ale spousta i těch dražších je ve výkonnostní třídě B.

 

Má smysl se zabývat odvodem do odpadu nebo stačí bez?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás teda pere/suší/žehlí starucha a množství kondenzátu souvisí i s tím jak mokré prádlo leze z pračky. Ale kdyby jí absence odpadu nějak zásadně vadila (před rokem se to v den instalace tak nějak nestihlo zasekat/zapravit/napojit), už by ho tam dávno měla. Kondenzát prý občas recykluje i k napařování a jednou za čas (mlátička začne řvát a prudit jí na mobilu) ten dlouhej regál destilky holt vylije...

Jinak si vzpomínám že větší volně stojící LG tuším jako jedny z mála tehdy vyžadovaly občasnou údržbu i zezadu - což bylo klasifikováno jako logisticky neprůchozí. Po rychlém sjetí e-bay nabídky "repair kitů kurvítek" pro LG/Electrolux/Bosch/Siemens/Whirlpool pak u nás díky slušné slevě a záruce přistála bestie od Miele - a je klid  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...