Přejít na obsah

Prosba o radu - sušička prádla


Klokan

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, vraby napsal:

ono také záleží co jsi napsal do inzerátu 🤣

Hele přijel typek, říká “šéfe cajk beru”

já “je rozbita”

typek”ta pude dal šéfe, to nic není”

text inzerátu “taky nevěříte beko a nejchcete flejmit na fóru, kupte rozbitou miele - levněji než funkční beko”😂

 

Upraveno uživatelem vwtyp11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 1. 2021 v 9:39, sorondo napsal:

Máme doma sušičku AEG, žena je spokojená.

To jsem byl taky. Dodnes. Začala týct, prostě to nebere vodu do tý sběrný nádržky, ale zůstává uvnitř a pokud je jí víc, tak vyteče.

Co jsme četli, tak je to filtrem, kterej je zřejmě u některých AEG umístěnej tak neštastně, že k tomu není přístup. Fitry, ke kterým je přístup samozřejmě čistíme průběžně.

Nemáte s tím zkušenost? Jestli se to tu řešilo, tak sorry, dodnes jsem se vláknům pračka/sušička/myčka etc pokoušel vyhejbat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj chlapci, sice částečně mimo téma, ale zeptám se tady. Už 10 dní mám doma rozházenou pračku Electrolux. Je sice 13 let stará, ale poctivej kus. Manželce pomalu dochází trpělivost a mně taky. Koupil jsem dveřní zámek, na desce vyměnil zjevně poškozený triak a taky varistor. Pokus do 1000,- proběhl a dál už ji asi nechám odejít. 

Co máme koupit? Asi je to dneska jeden šrot, ale LG nebo Electrolux? Chceme něco se sušičkou okolo 15k.

Má cenu nějaká pojistka? Něco co nekryje jen motor a pračka pak odejde na ložisko co se nedá vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Je tady nejaky znalec pracek a susicek? 😀 Standartni velikost a cena zhruba do 25. Zadne specialni pozadavky nemam, jen at je to duveryhodna znacka.

Dival jsme se treba do datartu na akci.

https://www.datart.cz/set-bosch-pracka-wan28160by-susicka-wtr87tw2cs.html


Dik 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, krutor napsal:

Je tady nejaky znalec pracek a susicek? 😀 Standartni velikost a cena zhruba do 25. Zadne specialni pozadavky nemam, jen at je to duveryhodna znacka.

Dival jsme se treba do datartu na akci.

https://www.datart.cz/set-bosch-pracka-wan28160by-susicka-wtr87tw2cs.html


Dik 😀

Za tyhle peníze už poridis základní Miele.

EDIT: Teda jen jeden instrument, ne kombinaci.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Frantik napsal:

Mam přesně tenhle set asi půl roku a super. Nebo teda aspoň zena me miluje o trochu vic 🙂 Znám asi 3 další familie, který taky tuhle sadu od Bosche maj, takže asi cajk.

Diky to zni jako silne doporucni, takze mam asi vybrano. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, krutor napsal:

Takovy highend asi zas nepotrebuju. :D To jsou o tolik lepsi nebo je uz to profi? 

Máme pračku + sušučku 4 roky, jedna pere, druhá suší 😀. Očekávám, že hlavní výhoda bude v tom, že nebudu muset řešit žádný problém dřív než za 20 let. Jo, co překvapilo, je tichost pračky. Oproti předchozí Electrolux je při ždímání výrazně tišší (a ani se nehne). Máme je teda v prádelně ve sklepě, takže akusticky mimo obytné prostory domu, ale na začátku jsme se chodili dívat, jestli pere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 3 minutami, Andrew napsal:

Chlapci, žiju v domnění, že tady někdo uměl k pračkám/sušičkám dopomoci nějak výhodněji... směl bych poprosit o kontakt? Prošel jsem pár stran zpátky a nějak jsem to asi minul. Díky

To byl František, ale nejsem si jistý zdali je ještě na fóru, možná musíš do chronohospody kde dělal za barem a napsat SZ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, polifka napsal:

Pánové dotaz k sušičce troch z praxe: Jak a čím čistíte mini prostůrky mezi žebry  u kondenzátoru? Jde mi o nějaké šťouradlo, kterým ta žebra efektivně a rychle očistím. Díky za chytrou radu, mám AEG

Rychle to ničím nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, polifka napsal:

Pánové dotaz k sušičce troch z praxe: Jak a čím čistíte mini prostůrky mezi žebry  u kondenzátoru? Jde mi o nějaké šťouradlo, kterým ta žebra efektivně a rychle očistím. Díky za chytrou radu, mám AEG

What? Aktualnu susicku mam asi 6 rokov a nikdy som ziaden kondenzator necisti. Len filter (taky dvojity). Pise tam Auto Cleaning Condenser. LG, v danej dobe najvyssi model v ponuke na SK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, eskimak napsal:

What? Aktualnu susicku mam asi 6 rokov a nikdy som ziaden kondenzator necisti. Len filter (taky dvojity). Pise tam Auto Cleaning Condenser. LG, v danej dobe najvyssi model v ponuke na SK.

Tak i já u AEG čistím kondenzátor celkem pravidelně. Je to zasraný jak svině. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...