Přejít na obsah

Prosba o radu - sušička prádla


Klokan

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím vás! Udělala jsem si tu účet kvůli tomuto vláknu, protože jsme já a další zpracovali minulý týden recenzi sušiček a jejich porovnání. Budu ráda když na to mrknete a pokud vám tam něco chybí, napište mi prosím na hanaferugova@gmail.com a zkusím vám poradit. Pro vás, kteří máte doma málo místa a zvažujete pračku se sušičkou, máme i recenze praček se sušičkou. Předem ale říkám, že funkce sušení u nich není hlavní a podle toho výsledky i vypadají, ale varianta to rozhodně je a někteří uživatelé jsou velmi spokojeni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Coz o to, takovy vibrace to asi nema... Ale mezikus stoji trinact stovek, tak proc riskovat, i kdyz bohate by stacila gumova podložka treba...

 

Nema tu nekdo susicku bosch? Znamy to koupil a oproti nasi Beko taha pradlo vlhke a studene ja suche a horké... Malo vyzdimane pradlo sme vyloucili, po suseni je nadrzka plna, je mozny ze pradlo ma vic vody nez je kapacita nadobky? Chtel sem zkusit zapojit odtok, ale nenasel sem zaboha kam? Je to model 83460... Chci vyloucit vsechny moznosti, nez to zkusi nak reklamovat nebo to hodi z okna..

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bosch mám, nevím jaký model. Funguje na jedničku (pořízena ve spolupráci s místním členem). Odtok žádný nemá- jen zásuvku na vodu. ... jaký to prádlo tahá? suchý mokrý studený horký

(Mezikus mám taky- bez toho bych to nedal)

Upraveno uživatelem nettopejr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nevybírali jste teď někdo sušku od AEG, že by mi poradil. Koupil jsem na začátku roku pračku (AEG L72270VFL) a chci ženě na Vánoce pořídit sušku. Moc se v tom nevyznám, ale tuším, že bych měl chtít kondenzační s tepelným čerpadlem :) Neměl by někdo tip na konkrétní model, ideálně aby šel postavit na sebe (má AEG taky mezikusy?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevybírali jste teď někdo sušku od AEG, že by mi poradil. Koupil jsem na začátku roku pračku (AEG L72270VFL) a chci ženě na Vánoce pořídit sušku. Moc se v tom nevyznám, ale tuším, že bych měl chtít kondenzační s tepelným čerpadlem :) Neměl by někdo tip na konkrétní model, ideálně aby šel postavit na sebe (má AEG taky mezikusy?)

Mám pračku i sušičku od AEG a zatím spokojenost, sušička jede pořád, prádlo voňavý a krásně teplý jo a hlavně suchý. Až budu doma napíšu typ sušičky

Pračka je tato     AEG L76479WFLC

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevybírali jste teď někdo sušku od AEG, že by mi poradil. Koupil jsem na začátku roku pračku (AEG L72270VFL) a chci ženě na Vánoce pořídit sušku. Moc se v tom nevyznám, ale tuším, že bych měl chtít kondenzační s tepelným čerpadlem :) Neměl by někdo tip na konkrétní model, ideálně aby šel postavit na sebe (má AEG taky mezikusy?)

 

My sme teraz kupovali od AEG model T75781IHCS. Máme to na základe rád od vás voľne postavené na práčke LG. Skúšala zatiaľ manželka, na prádlo sa nesťažovala - vonia a je jemné, človek asi nemôže chcieť oveľa viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odhadoval jsem, že sušičku AEG T75470AH máme dva roky, ale pak jsem se podíval do papírů a zjistil, že už 4 roky. Máme pod ní mezikus - pračka je taky AEG.

Sušička funguje bez problémů, prádlo je měkčí a hlavně se nemusí tolik žehlit. Co je nejlepší, že prach z prádla při sušení v bytě není žádný. Vždycky se divím, kolik prachu ze sušičky vyndávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme AEG T88595IS3C a prádlo z toho leze fakt v parádním stavu, nedá se to srovnat s věšeným. Taky to udělá příjemný vzduch v koupleně :lol: Po cca roce a jednom stěhování se občas při sušení začala zastavovat a pípat, že prý chyba E70. Technik u toho byl během týdne dvakrát, v rámci záruky nejdřív měnil řídící jednotku a pak cosi na čerpadle, nevím přesně. Od té doby zase frčí jako nová. Dítě i když máme (zatím) jenom jedno, tak fakt využijeme toho, že je sušička samostatná, současně s pračkou při praní více várek běží docela často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc všem za rady. Už je vybráno AEG T76788IHCS, nakonec se s nákupem přidají i naši - bylo vtipný, když se mě otec odpoledne zeptal, jestli bych mu nekoukl na sušičku co si vybrala máma a byl to stejnej tip :)

 

Kdyby tu byl někdo z elektra, kdo by uměl nabídnout lepší cenu, nebo prodlouženou záruku navíc, tak budu klidně za nabídky rád. Vzal bych 2 sušky a jeden mezikus na pračku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...