Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

před 22 minutami, steel napsal:

uvolni se trochu chlape ...

Jsem furt v napětí … ráno kontrola na stavbě a teď neschpenky zaměstnanců, jsou to hotový šachy … to pak má být člověk v klidu. Ale ještě pořád je to eustres, až to nebude, tak to bude konec 🤪🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Navros napsal:

@Ivanhoe34 Přesně tak, pro okolí jsou to obyčejné hodinky, chronomagoři ale přesně ví, o co jde 🙂 A když nechceš, nikomu nic nemusíš vysvětlovat. Věřím, že si je budeš spokojeně užívat.

Když potkám někoho, kdo se zajímá o hodinky a nebo je dokonce tady z fóra, vždycky mi to zlepší náladu 🙂

Diky vidime to rovnako... No, uzival som si ich aj vcera vo Viedni na vylete ... a pozerajuc na tie vylohy... normalne som bol spokojny ze mam prave tieto :)

 

IMG_3583.jpg

DSC09461.jpg

DSC09489.jpg

DSC09492.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Navros napsal:

@Ivanhoe34 Jojo, být spokojený je základ, jinak se ozve chronobundus 😄 

Btw. musel to být fajn výlet 🙂

Spokojnost cim dalej tym vacsia, nakoniec nosim plny naramok, trochu navolno ale v tychto teplach sa mi to osvedcilo, ked ruka najviac napuchne, je to akurat. Cely den som tam s nimi behal a obcas oplachol ked mali teplu vodu na toaletach lebo som ich mal vkuse spotene, a ja mam rad cistotu. Vyhoda kovoveho naramku je ze neriesis, za chvilu je suchy a vyzera stale dobre... Zaroven stale viac ocenujem ten ich sportovy look, mal som obycajne cierne tricko a vyzeralo to stale v pohode...

Este par foto bez hodiniek ale tie boli vtedy samozrejme na ruke :)
DSC09457.thumb.jpg.5a0e3c4664164b552ffd131c73f8b445.jpg

DSC09506.thumb.jpg.a5686d56577a0441abb48f84020bce4a.jpg

DSC09507.thumb.jpg.e9783845eaf489bcefa2afe4aee44cb9.jpg

A jeden hodinkovy zazitok, ked sme sedeli vo francuzskej restike na Neuermarkt, blizko Kartner Strasse, za vedlajsi stol si sadli dve nemecky hovoriace damy, jedna z nich bola hodne stylova, kabelka Vuitton a na ruke Datejusty, asi 36ky, steel gold s ruzovym zlatom, biely cifernik, na jubilee, super to vyzeralo (ale nechcel som otravovat s tym ze by som ju skusil odfotit, priamo na mna videla)... mozno ma dobry hodinkovy vkus alebo bohatsieho manzela ktory vie co je dobre :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ivanhoe34 Já je taky nosím na plném tahu, zatím jsem schopný s tou mikroregulací to mikrovyregulovat tak, že je mám krapet volnější a v průběhu dne se to tak nějak přijatelně mění podle počasí a aktivity, asi jako u Tebe. Zkoušel jsem je i na řemenu, je to moc fajn, hodinky jsou pak o poznání lehčí, nejlíp ale imho vypadají právě na tahu. A jak říkáš, je to nejpraktičtější, namočíš, neřešíš 🙂

Příhoda s dámami dobrý 🙂 Vždycky potěší, když má někdo hodinkový vkus a nebo má někoho, kdo má hodinkový vkus za něj 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...