Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

Tak to se omlouvám, staré dobré Tudory Snowflake mají ještě řadu Rolex prvků a chrastící tah.

to právě mají i tyhle, ref 79090. Do roku 1993 se to dělalo u Rolexu a používaly se komponenty s korunkou. Tah je skládaný jak na 1680, spona už sice signována Tudor, ale jakoby z oka vypadla te na 16610. Logo Rolex je na korunce a na dynku nápis "case by Rolex"

post-13546-0-48503000-1442647095_thumb.jpeg

post-13546-0-48628500-1442647111_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako zajímavost jsem četl, že Tudor ukončil prodej hodinek v USA v roce 2004 a teprve v roce 2013 ho zase oficiálně obnovil. Pokud vím Tudor se vyrábí ve stejném komplexu budov jako Rolex a všechny budovy jak ve výrobním závodě tak v hlavním sídle vedení jsou označeny pouze nápisem Rolex..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš moc pěkný leštěnky :). Takových tady asi moc není. A co ten nový přírůstek, už se zadařilo ?

Pořád jsou na cestě ke mně... Někde kdo ví kde... Tak snad se dockam.... A jsou to malé Tudor Prince 34 mm. Tak uvidíme jestli se ti bude dat vůbec nosit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš z Grantouru radost,přeju ti to.S temahle hodinkama mam asi rekord,nevydrzely mi ani 48hodin :lol2: .

Tak to já to s těmahle budu mít přesně naopak :-) Co je mám pořád po nich cucim i když jsou na poličce, natahuju je i když beru do práce pracovní hodinky, a taham je co jen můžu. Moje už říká že jsem nemocnej... Pořád je fotim, všem ukazuju :-D

No tady jsem se fakt trefil.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...