Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Na tom kaučuku vypadají supr! Taky si pomýšlím na nějaké BB :)

Díky, poslední dobou je nosím jenom na něm. Black Baye můžu vřele doporučit. Mám je cca 3 roky a pořád si je užívám stejně jako na začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, poslední dobou je nosím jenom na něm. Black Baye můžu vřele doporučit. Mám je cca 3 roky a pořád si je užívám stejně jako na začátku.

Modrý hodinky už doma dvoje mám, tak jsem přemýšlel nad těmi červenými, ale moc se mi nezdá ta černo-zlatá kombinace ciferníku.. co si myslíš o těch černých PVD? Nemám žádnou zkušenost s tím materiálem, ale přijdou mi zajímavé a líbí se mi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrý hodinky už doma dvoje mám, tak jsem přemýšlel nad těmi červenými, ale moc se mi nezdá ta černo-zlatá kombinace ciferníku.. co si myslíš o těch černých PVD? Nemám žádnou zkušenost s tím materiálem, ale přijdou mi zajímavé a líbí se mi..

S PVD jsem měl kdysi Certiny a nijak mě to nenadchlo. Přišlo mi to trochu laciné, ale to jen můj názor. Osobně bych do jiných BB něž těch modrých nešel. Byly to moje vysněné hodinky :-)

 

Hodinky pekné.

Ten kaučuku je od Tudoru?

Je to Crafter Blue. Sedí perfektně a voní jako gumoví medvídci :-D Jen se s ním hůře otáčí lunetou. U nových BB by to údajně dělat nemělo

 

https://www.strapcode.com/products/le-cb-td01b-22a20bzz

Upraveno uživatelem ABCDE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S PVD jsem měl kdysi Certiny a nijak mě to nenadchlo. Přišlo mi to trochu laciné, ale to jen můj názor. Osobně bych do jiných BB něž těch modrých nešel. Byly to moje vysněné hodinky :-)

Díky za názor, budu se na ně muset jít podívat osobně, třeba od tý myšlenky taky úplně upustím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes do kostela s gmt. Farář nosí Rolex DJ a ikdyž je to Ind, tak v jeho případě bych fake neočekával. attachicon.gifDSC_0344-4140x3105.jpeg

 

Hele vím, že mám s otázkou zpoždění, ale farář a Rolex ? Navíc z Indie? Do jakého to kostel docházíš, jestli to tedy nebyla nějaká nadsázka a nebo hříčka?

Jsem si myslel, že farář by měl žít prostým asketickým životem  . :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Ani nadsázka,ani hříčka. Farnost Hohenau( Bavorsko) Tady je Indů jakožto farářů poměrně dost. Ještě jsem s nim o hodinkách nemluvil, ale jelikož má bratra a sestru v Emiratech tak jestli to nebyl dárek od nich. Fakt nevim. Pokaždý když jsme byli v Emiratech tak jsme se s jeho sourozenci sešli a nevypadali, že by dřeli bídu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...