Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

Pokial viem luneta, korunka, tlacidla a end links su solid gold. Cisto technicky vzate nie je ani zvysok tahu pozlateny ale gold capped. Neviem ako sa to preklada ale dieliky tahu maju ocelove jadro a su obalene 1-2 mm vrstvou masivneho zlata. Nech je ako chce mne sa celkom pozdavali. Jedine co mi trochu vadi su rucicky... snowflake mam rad ale na chrono mi nejako nesedia... ale myslim ze by som si zvykol ;)

 

post-67260-0-28844100-1571855780_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial viem luneta, korunka, tlacidla a end links su solid gold. Cisto technicky vzate nie je ani zvysok tahu pozlateny ale gold capped. Neviem ako sa to preklada ale dieliky tahu maju ocelove jadro a su obalene 1-2 mm vrstvou masivneho zlata. Nech je ako chce mne sa celkom pozdavali. Jedine co mi trochu vadi su rucicky... snowflake mam rad ale na chrono mi nejako nesedia... ale myslim ze by som si zvykol ;)

Já jsem se té snowflake hodinovky před koupí svých nerezových BB chron ze začátku taky bál, ale po necelých dvou měsících neustálého nošení na ni nedám dopustit! Objektivně se to zdá jako určitý kočkopes, ale ve skutečnosti to funguju překvapivě dobře.

Hodně záleží na přístupu. Pokud je člověk vnímá jako heritage chrono s přídavkem vlastností blackbay potápek, pak to skřípe. Ale pokud je člověk vnímá jako blakbay potápky, kde je chrono jako příjemný bonus, pak je to geniální. A nejlepší na tom je ten strojek. Celková odchylka zatím +13,7 sekund za 42 dní, tj. cca +0,4 s/den, maximální denní odchylka +0,8 s/den, ale to je možná spíše nepřesnost prstů ťukajícího na display při měření ve WatchChecku :-)

post-53186-0-66532400-1571945300_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tenglis 100% suhlasim... som si isty ze by mi to pri noseni vobec nevadilo. Len drobna chyba krasy ktoru ale vyvazuje vela inych dobrych atributov. Ja sa na hodinky divam viac ako na celok... bud sa pacia alebo nie. Ze to ma byt racing chrono na zaklade diveru ma ani trochu nevytaca. Lahodia oku a basta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...