Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, moralles napsal:

K cernym Pelagosum sedne jakakoliv barva a to me jako pravidelneho menice, bavi nejvice.

 

Dobře sladěné ! Co je to za strap ? Pokud vím, tak Crafter Blue bílou nemá a neznám jiného výrobce gum na Pelagosy, které by příiléhaly až k pouzdru.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, moralles napsal:

jj nikdo to nedela az na Aliexpres 😄 vyrobce Carlywet.

cena pod 500czk, kvalita velmi dobra. 

https://www.aliexpress.com/item/4000994213943.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.64ae4c4dLF1UL3

Díky za info na gumu od Carlywet. Má nějaký důvod to pojmenování vlhká Karla ?   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 10. 2020 v 11:06, IzTaPa napsal:

Erzika poslala minuly tyden gumu do trencli. Ted jsem spokojeny :)
0b702ae004e81386b151bf24fd8c6257.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Tyto Tudory se mi líbí nejvíc. Zvažuju, jestli má cenu připlatit za tah, když jeho kvalita je taková jaká je.. Když jsem přemýšlel obráceně, že bych je koupil na kůži a v případě potřeby dokoupil tah, tak AD měl cenovku přes 20tis. Jak hodnotíš jejich tah, má cenu z pohledu dlouhodobého nošení? Jak hodnotíš tyto hodinky celkově?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, balonovy.letc napsal:

Tyto Tudory se mi líbí nejvíc. Zvažuju, jestli má cenu připlatit za tah, když jeho kvalita je taková jaká je.. Když jsem přemýšlel obráceně, že bych je koupil na kůži a v případě potřeby dokoupil tah, tak AD měl cenovku přes 20tis. Jak hodnotíš jejich tah, má cenu z pohledu dlouhodobého nošení? Jak hodnotíš tyto hodinky celkově?

ten tah neni vubec zly - myslim, ze je kvalitou porovnatelny s Rolexem (a ze jsem tech rolexu uz nekolik mel :))

ja jsem ale chtel tento model nosit na hadru, protoze jim to dava vic 'rough' look :) dokonce uvazuju, ze jim necham 'vyrobit' pevne stejeky, ale k tomu jsem se jeste neodhodlal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já moc nevím, co je na tahu u BB špatně, kromě absence mikroregulace na sponě. Můžeme se bavit vzhledu, někomu nesedí pseudorivety. Ale jinak je zpravování na špičkové úrovni, včetně keramických kuliček ve sponě. Já na něm BB58 nosím často a rád. (pokud ho srovnám s tahem na SMPc a Rlx DJ, tak je to kvalitativně totéž).

Edit. IzTaPa byl rychlejší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, IzTaPa napsal:

ten tah neni vubec zly - myslim, ze je kvalitou porovnatelny s Rolexem (a ze jsem tech rolexu uz nekolik mel :))

 

před 4 minutami, prischera napsal:

Já moc nevím, co je na tahu u BB špatně, kromě absence mikroregulace na sponě. Můžeme se bavit vzhledu, někomu nesedí pseudorivety. Ale jinak je zpravování na špičkové úrovni, včetně keramických kuliček ve sponě. Já na něm BB58 nosím často a rád. (pokud ho srovnám s tahem na SMPc a Rlx DJ, tak je to kvalitativně totéž).

Edit. IzTaPa byl rychlejší :)

Právě, že jsem měl na mysli mikroregulaci. Když jsem hodinky zkoušel, tak tah na mne působil jako základní tah na Seiko - proto mne zajímal názor z dlouhodobého hlediska nošení a používání. Na BB steel se mi líbí, že z pohledové strany nejsou jak na pouzdru, tak tahu leštěný, tudíž by nemusely tak trpět na mikrovlásečnice. Co se mi na nich dál líbí je jejich čitelnost. A navíc - z mého pohledu - mají lehké DNA Explorer II (bez GMT) což při zhoršeném zraku může být komplikace při odečítání času. 

Mohl by ses o nich IzTaPo ještě trochu rozepsat, prosím?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, balonovy.letc napsal:

 

Právě, že jsem měl na mysli mikroregulaci. Když jsem hodinky zkoušel, tak tah na mne působil jako základní tah na Seiko - proto mne zajímal názor z dlouhodobého hlediska nošení a používání. Na BB steel se mi líbí, že z pohledové strany nejsou jak na pouzdru, tak tahu leštěný, tudíž by nemusely tak trpět na mikrovlásečnice. Co se mi na nich dál líbí je jejich čitelnost. A navíc - z mého pohledu - mají lehké DNA Explorer II (bez GMT) což při zhoršeném zraku může být komplikace při odečítání času. 

Mohl by ses o nich IzTaPo ještě trochu rozepsat, prosím?  

hele, jako diky absenci mikroregulace hled posouvat tudor tah o tech x urovni narovno seiku je trochu troufaly pocin - vsichni vi, ze seiko zkratka tahy (a spony obzvlaste) moc neumi.

Black Bay se mi libila uz od prvniho uvedeni, mel jsem (nekolikrat) cervene i modre jeste v dobe, kdy tam davali ETA strojky, takze jsem uz z principu zaujaty. a tyto s lestenou nebarvenou lunetou se mi moc libi, protoze (1.) maji datum a (2.) az budou obouchane, bude jim to stale sedet.

u me hodinky funguji bud okamzite spontane nebo vubec. vsechny nakupy z rozumu vzdycky konci brzym prodejem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, balonovy.letc napsal:

Tyto Tudory se mi líbí nejvíc. Zvažuju, jestli má cenu připlatit za tah, když jeho kvalita je taková jaká je.. Když jsem přemýšlel obráceně, že bych je koupil na kůži a v případě potřeby dokoupil tah, tak AD měl cenovku přes 20tis. Jak hodnotíš jejich tah, má cenu z pohledu dlouhodobého nošení? Jak hodnotíš tyto hodinky celkově?

Jestli chces nejlepsi mikroregulaci tak kup Pelagosy. Neni lepsiho tahu s mikro nez u Pelagosu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Moty napsal:

Vzheldem k tomu že už mám už třetí Pelagsy tak toto jen silně podtrhnu, mikroregulace je super

@balonovy.letcAle  proč na ní tak lpíš? Já ji snad nikdy nepoužil, prostě sem si nastavil tah a je to

Presne tak, jj .. A ta pruzina.. .. 

image.jpg

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta korunka na druhé straně nevadí, není rušivá? Já o nich už dlouho uvažuju, jen se obávám té korunky. A navíc bych chtěl vyzkoušet tu mikroregulaci ( mám nějak atyp ruku a seřízení tahu u všech hodinek je dlouhodobej proces - půldílky,...……. ), tady by to mohlo odpadnout. Až opadne tahle doba, kontaktuju některého z Vás a pozvu na pivo, abych vyzkoušel ( jestli je tedy do té doby nekoupím :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kuncák7 napsal:

Ta korunka na druhé straně nevadí, není rušivá? Já o nich už dlouho uvažuju, jen se obávám té korunky. A navíc bych chtěl vyzkoušet tu mikroregulaci ( mám nějak atyp ruku a seřízení tahu u všech hodinek je dlouhodobej proces - půldílky,...……. ), tady by to mohlo odpadnout. Až opadne tahle doba, kontaktuju některého z Vás a pozvu na pivo, abych vyzkoušel ( jestli je tedy do té doby nekoupím :-)).

Ahoj. Ja osobne mam mensi zapesti ( asi 17 ) a sedime mi pocitove i vizualne mensi hodinky. Treba 58 jsou pecka, nebo moje BB41 - luxus. Tady u Pelagosu, dve veci ; diky tvaru pouzdra a luxusnimu tahu se spickovou regulaci / to se musi fakt ukazat a vyzkouset - vcetne te pruziny / sedi jako hrnec na prdel. Spona 3 moznosti nastaveni + pruzina hadam + dalsi dva cm.. Ta druha vec ne kterou jsi se me ptal ; jak pisu, mam mensi ruku a spoustu velkych potapek🤣, tady kdyz opru zapesti do 90stupnu nic neryje, nic netlaci. Nijak nevadi ani nezavazi a i diky ni jsou SUPERpohodlne. I pri velikosti 42.

 Jinak jedny z mala kde jsem nebral modre.. Libi se mi to stridani cerneho a cerveneho data, zazloutle vintage indexy, cerveny napis modelu a spol. Jsou jine:notworthy:a pro me bozi!! Rad ukazu:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...