Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

před 7 minutami, Harwey napsal:

OT: co to je prosim Ta za winder?

Ahoj, windery Designhütte. Jde jeste o starsi model se sipkami.. Na novem uz budes mit pouze dotykovy panel. 
https://www.designhuette.com/en/designhuette-watch-winder-san-diego-4-black-grey-70005-55?number=70005-55

Jinak mam dva, pro tri a ctyri kusy hodinek. Krásná regulace otacek, smer otacek, casovac na jednotlive hodinky.. Muzes tocit jenom jedny, nebo vsechny. Suplicky na dalsi hodinky jako baterky nebo natahovaci.. Za ty prachy super. Kolem 500Eur. Ja je koupil v Dealu v Ostrave. Super, otackama krasne reguluju “presnost”.. .. treba vim, ze Seikama je potreba mlatit jako v pracce🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl svoje inhouse Pelagosy při změně času na nulové odchylce, úplná škoda to přenastavovat, zvlášť když musí vše přesně lícovat. Ony teda malou odchylku dělají, ale když po cca týdnu naroste celkově na jednu sekundu, tak je dám na noc sklíčkem dolů a ráno jsou zase na nule. 

To, že vám takto šlapou i kousky s ETA strojkem je pro mne novinka a další 👍 pro Tudor.     

Upraveno uživatelem Tomak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tomak napsal:

Já měl svoje inhouse Pelagosy při změně času na nulové odchylce, úplná škoda to přenastavovat, zvlášť když musí vše přesně lícovat. Ony teda malou odchylku dělají, ale když po cca týdnu naroste celkově na jednu sekundu, tak je dám na noc sklíčkem dolů a ráno jsou zase na nule. 

To, že vám takto šlapou i kousky s ETA strojkem je pro mne novinka a další 👍 pro Tudor.     

Tak moje Pelagosi, +6s od soboty kdy jsem nastavoval čas. Tzn. něco kolem +1s za den. Ale ještě si sedají, jsou nové. Ale i tak je to paráda. Sekunda denně, znamená top COSC

026E4DC7-81EF-43F1-BF6A-812ACF328662.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...