Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

před 13 minutami, Jenkiz napsal:

Taky se mi hrozne libily, ale nekousnul jsem korunku na druhe strane. Nemuzu si pomoct, ale u hodinek na leve ruce mi to prislo hrozne divne.

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk
 

Střídám je s RLX DeepSea a Daytonama ... a korunka vlevo je naopak podstatně pohodlnější :) Je to jen "v hlavě" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 11. 2020 v 19:32, Jarett napsal:

Střídám je s RLX DeepSea a Daytonama ... a korunka vlevo je naopak podstatně pohodlnější :) Je to jen "v hlavě" :D

Souhlasim. Vsem bych pral na chvili na ruku moje Monaca. Cudle ze vsech stran a tvoje zapesti zaziva stredovek!! :lol2:ne prehanim , takova hruza to neni. 
Chci rict neco jineho, LHD jsou mimoradne pohodlne hodinky i pres svou velikost. A je to i diky opacne korunce! A to cervene datum, mmhm mnam. Ale to uz jsem psal

 

 

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hopla...kdoz jsme vsichni cekali, ze s omezenim ETA strojku se Tudor prepne plne do inhouse, tak tomu neni tak... rozjizdi se Selita... :-o


"TUDOR updated its third-party-sourced movement referencing system. Until recently and for historical reasons, we used 4 digits references to name third-party-sourced movements (with the exception of Manufacture chronograph calibre MT5813).
2671 should read T201 (ETA)
2824 should read T601 (Sellita)
2834 should read T603 (Sellita)"

Uz je to k dohledání i na strankach Tudoru.. strojky T6... a napriklad u novych Royal bez uprav, ktere se driv na Etach delaly...



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...