Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, kroupek napsal:

@ondrejm ty DJ jsou boží👌

Díky :)

před 4 hodinami, Vortex-Tempus napsal:

Cece ani mi nedoslo ze ty to presne tak mas... teraz sa mozes konecne pustit do podpivnikov/servirok a v klude cakat na Yachty ;) 

Kouzlo nechtěného :) Ještě chvíli budu muset vydržet u hodinek, na pivo moc nechodím a kdyby se mi doma začaly hromadit servírky, žena by si určitě všimla :D 

před 4 hodinami, Postal80 napsal:

Kluci, krasne to mate! :clap:

Taky bys mohl nahodit foto celé kabelky. Co jsem zaregistroval, "nasáváš" jeden pěkný kousek za druhým :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jarett kluci vy mi vazne davate s tema Roladama kapky. Vzdyt jsou Vanoce, lidi by na sebe meli byt mili a ohleduplni.. meli by se k sobe chovat s laskou..:lol2: Ano nemam Rolexky - ani jedny - proste nemam😩

@ondrejm je dekuji, dekuji. Tak samozrejme mam neco na co jsem “hrdy, z ceho mam vazne radost a jsem moc rad, ze to mam..” Musim to nafotit. 

@Ale jinak si nejsem jisty, ze jsem ten pravy ktery by mel neco predvadet. Tady prave Jarett by mohl Rolex vyucovat na Vysoke skole. A kdyz vidim, jak Vortex-Tempus sype z rukavu jedny Rolady za druhyma, tak mam pocit, ze mu rostou na zahrade nekde na strome. Ten ma vice Rolexek, nez ja hodinek dohromady. :notworthy: Hergot, ja mam z toho Rolexu uz komplex asi..:whistle: Uz jsem volal i k Bechynemu, musim tam zajet. 

Ale jak pisu, vazim si toho co mam - a jsem za to rad! 

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Radik napsal:

Souhlasím :)

DSCN4877.JPG.1ca43b10ee0a397b1ef30d5167b112d1.JPG

Radiku mas je paradni! Az je mi lito, ze mi LHD rozbijeji tu modrou “trojku” - BB41, BB58 a Pelagosy.. to by byla Svata trojice:clap:.. 

Ale ja koupil LHD, do kterych jsem byl tri roky zamilovany. A jsem porad, nemuzu mit jenom modry hodinky, ze.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Postal80 napsal:

Radiku mas je paradni! Az je mi lito, ze mi LHD rozbijeji tu modrou “trojku” - BB41, BB58 a Pelagosy.. to by byla Svata trojice:clap:.. 

Ale ja koupil LHD, do kterych jsem byl tri roky zamilovany. A jsem porad, nemuzu mit jenom modry hodinky, ze.. 

Naopak, ty do tý trojky vnáší trochu pestrosti. Ale taková trojka Pelagosů, modrý, černý, LHD, to by bylo :D

DSCN4901.JPG.b53eacaefc01841f6957d42eeb89092f.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska Džíemtíčka. Koukám že mi za chvíli padne v práci, tak rychle domů. Ještě že nosím hodinky. 😀😀 7965c5de3ad0cc5490a31c7b3da91554.jpg

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk
 

Upraveno uživatelem cdale
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, cdale napsal:

Dneska Džíemtíčka. Koukám že mi za chvíli padne v práci, tak rychle domů. Ještě že nosím hodinky. 😀😀

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk
 

Jo, tak presne Tudory ktere bych si hned poridil, kdybych nebyl posera. Jsou krasne.. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Postal80 napsal:

Presne proto kamarade:lol2:.. krasneho Silvestra a vse nej v Novem roce! 

Jó, kdybych kupoval jetý, znechutilo by mě to. Kdybych je bral nový, říkal bych tomu "hodinky s příběhem" :D Tak všechno nej do novýho roku. Za chvíli naše hodinky začnou odtikávat poslední dvě hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...