Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Radik napsal:

Já zatím taky ;)

Edit: mimochodem jsem rád, že nejsem sám s křivejma indexama :D

 

Asi mi to nebudeš věřit, ale já si křivých indexů nikdy dřív nevšiml, až teď zamyšlen nad tvým postem zjišťuji, že index na šestce mám nepatrně dál od nápisu "swiss" a blíž k "made"

Jinak já měl tu čest své Pelagosky odfoliovávat a při tom jsem zjistil, že jsou pod folií pěkně škráblé  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Tomak napsal:

Asi mi to nebudeš věřit, ale já si křivých indexů nikdy dřív nevšiml, až teď zamyšlen nad tvým postem zjišťuji, že index na šestce mám nepatrně dál od nápisu "swiss" a blíž k "made"

Jinak já měl tu čest své Pelagosky odfoliovávat a při tom jsem zjistil, že jsou pod folií pěkně škráblé  

Věřím. Já jsem nikdy žádný hodinky takhle geometricky nezkoumal. Nebejt toho, že se to tu řešilo, ani by mě nenapadlo ty indexy srovnávat. Krásu hodinek posuzuju jako celek. Tohle když jsem si uvědomil při koupi, tak jsem se díky tomu ke koupi finálně rozhodl. Jinak bych je neměl. Samozřejmě škrábanec by bylo něco úplně jinýho. Tady jinak mám na mysli hlavně zarovnání indexů 5, 10 a 15 na lunetě vůči stejným vnitřním indexům. No jinak tady na tý fotce to vyznívá ještě hůř než to ve skutečnosti je.

pelagos-indexy.jpg.92dc5a9cd117cb42c878dc52a52f2269.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mne je důležitější než tyto sotva patrné nedokonalosti, že jsou mimořádně přesné. Moje můžu držet na nulové odchylce jen pomocí správného odkládání. Na první pohled viditelné kazy by mne samozřejmě pěkně štvaly 😉  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dneska opět modré BB58 Odložil jsem před chvílí po 5 dnech nošení, jsem zvědav, jak dlouho vydrží bez natáhu


Odesláno z mého SM-F916B pomocí Tapatalk
 

IMG_20210410_170723_455.jpg

Upraveno uživatelem Martin.D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za poslední dobu jsem toho zkusil víc než je zdrávo. Dost toho půjde dál,ale tady jsem úplně nadšený a troufám si tvrdit,že je budu mít hodně, hodně dlouho. V mých očích jsou dokonalé! Dokázal bych si představit tmavý datový věnec, ale to je jediná malá drobnost.

IMG-e0b904ca2075d309aa4358a98e18c947-V.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...