Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

Ty jo, to jsem rad. Ja jsem cekal negativni reakce. Zena mi rikala, ze to je jak kdyz prijela pout 😁. Tak me potesilo, ze nejsem sam. Diky. I kdyz kritiku prijimam vesmes v pohode a nemam potrebu obhajovat vehementne a uznavam nazory druhych, tak me stejne samozrejme vic potesi chvala nez kritika😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, to jsem rad. Ja jsem cekal negativni reakce. Zena mi rikala, ze to je jak kdyz prijela pout . Tak me potesilo, ze nejsem sam. Diky. I kdyz kritiku prijimam vesmes v pohode a nemam potrebu obhajovat vehementne a uznavam nazory druhych, tak me stejne samozrejme vic potesi chvala nez kritika
No tak ja ti jednu kritiku teda pridam... je to hrozny.. moc to nesedi, tluce se to.. kolotoc nevadi, kdyby to sedelo, ale tohle se tluce.. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, petr_cha napsal:
před 21 hodinami, tommasini napsal:
Ty jo, to jsem rad. Ja jsem cekal negativni reakce. Zena mi rikala, ze to je jak kdyz prijela pout emoji16.png. Tak me potesilo, ze nejsem sam. Diky. I kdyz kritiku prijimam vesmes v pohode a nemam potrebu obhajovat vehementne a uznavam nazory druhych, tak me stejne samozrejme vic potesi chvala nez kritikaemoji6.png

No tak ja ti jednu kritiku teda pridam... je to hrozny.. moc to nesedi, tluce se to.. kolotoc nevadi, kdyby to sedelo, ale tohle se tluce.. 🙂

Takže pruhy ano, ale jiné barvy, myslíš? Nebo už pruhy bys nedával?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Pilfour napsal:

První týden s Pelagosy a nemůžu se vynadívat :).

2021-05-16T13_17_17.jpg

2021-05-16T13_28_05.jpg

Jóóó, modrý Pelagosy! To je teprve ta pravá modrá. Ani málo ale taky ani moc. V matnym se na ni dobře kouká a dobře se fotí. Nepřehlídnutelná hodinová ručka a datumovka, která i díky tvaru ostatních indexů tolik nenarušuje symetrii. Inhouse strojovna uvnitř a titan okolo ní. A pro knihomoly pětiverší ve spodní polovině cifru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...