Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

V 20. 5. 2022 v 23:06, Peter_See napsal:

Ty jsou super! Hodně jsem po nich koukal a nakonec málem i koupil, ale nakonec jsem se rozhodl pro méně sportovní variantu bez otočné lunety. Za mě ale mezi diverama nejelegantnější barevná kombinace! 🙂 

Za mne nejlepší Black Bay.... KDyž si odmyslím nové Pro, tak za mě jsou steely ideální esence tool potápek...a hlavně to datum...

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky. Vymena? Za zadny😁. Proto jsem rikal, ze se to vymyka kontrole. Tohle, nejaky ty GS a Expy v servisu. Na me az az. Ale jsou super. Jo a tah sice aftermaret (Strapcode), ale velmi slusnej a hlavne na rozdil od GS jsem ho zkratil i se svejma nesikovnejma rukama a chatrnym zrakem raz dva. 
Radost velika. Jo, jsou mezi nami pokusitele, jejichz nabidkam se tezko odolava. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, warann napsal:

Diky. Vymena? Za zadny😁. Proto jsem rikal, ze se to vymyka kontrole. Tohle, nejaky ty GS a Expy v servisu. Na me az az. Ale jsou super. Jo a tah sice aftermaret (Strapcode), ale velmi slusnej a hlavne na rozdil od GS jsem ho zkratil i se svejma nesikovnejma rukama a chatrnym zrakem raz dva. 
Radost velika. Jo, jsou mezi nami pokusitele, jejichz nabidkam se tezko odolava. 

Mi povídej:-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, feltharg napsal:

U mne tedy jiskra opravdu přeskočila. Že by první GMT, který zůstanou doma? :)

Od čtvrtka na ruce:

85f3ebf5ca765274c40d0a514eb1d93a.jpg

Všechno na nich se mi líbí, až na to chybějící orámování indexů. To mi k jinak propracovaným luxusním tool hodinkám nesedí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...