Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

před 12 minutami, Pivas napsal:

Gratuluju Petře,další krásný kousek si pořídil. 👍 Mas moc pěknou sestavu. 

Luky, moc díky!!! Rozhodně nejsi pozadu! Bedlivě Tě sleduji ☺️

Za tento výběr může v podstatě pan manager z Hodinářství Bechyně. Před časem jsem projevil zájem o BB58 na modré kůži, který mě fascinovaly. Na setkání je prohlížím, když v tom řekl pán větu: No jo, ale ony jsou v podstatě podobný Vašim Subům. Zkuste FXD ☺️ A já na to. Nee, ty se mi nelíbí, jsou jenom na NATO, mají obráceně lunetu a jsou z titanu 😀 .....

A jsou doma 😀

Upraveno uživatelem Violoncello
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Navros napsal:

@Ivanhoe34 Taky zdravím, dobré to máš👍 😄

Dakujem, mne proste sadli, velkostou a aj stylom, viac nez som cakal... davaju ten skvely pocit premiovych hodiniek proporcii a kvality ake som vzdy chcel, no bez toho aby kricali do okolia svoju cenu... co je pre mna osobne vzdy maximalne neziaduce, obzvlast napriklad ked sedim na pive s kamosom co zaraba 800e a ma dve deti... ja si uzivam aj vtedy skvele hodinky a nikto nic viac vediet nemusi... nastastie temu hodiniek riesia len ludia z komunity.
Mam zazitok aj taky, ale velmi prijemny... lidl pokladna, chlapik predo mnou modre Breitlingy na gume, ja som si ich vsimol hned, a on sa odrazu zadival na moje zapastie a ze - Tudor vsak? Ostal som prekvapeny ale bolo z toho mile stretko s miestnym clenom a fajn pokec aj ked len chvilu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ivanhoe34 Přesně tak, pro okolí jsou to obyčejné hodinky, chronomagoři ale přesně ví, o co jde 🙂 A když nechceš, nikomu nic nemusíš vysvětlovat. Věřím, že si je budeš spokojeně užívat.

Když potkám někoho, kdo se zajímá o hodinky a nebo je dokonce tady z fóra, vždycky mi to zlepší náladu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...