Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

bolo to dva je malo tri je moc... poldielik od uncleseiko konecne prisiel, aj s dvomi skrutkami. musim povedat, ze teraz je to dokonaly fit. a mam este dve polohy mikroregulacie k dobru ak by bolo prilis teplo. Skoda ze toto Tudor nedodava v zaklade, ale tak co uz... it is as it is, ako hovori klasik :)

us03.thumb.jpg.5a91aaf211ede115b5e7178ddc135fad.jpg

us04.thumb.jpg.16ecd2cad423963683d4f0f0dc01d1ca.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ivanhoe34 napsal:

bolo to dva je malo tri je moc... poldielik od uncleseiko konecne prisiel, aj s dvomi skrutkami. musim povedat, ze teraz je to dokonaly fit. a mam este dve polohy mikroregulacie k dobru ak by bolo prilis teplo. Skoda ze toto Tudor nedodava v zaklade, ale tak co uz... it is as it is, ako hovori klasik :)

us03.thumb.jpg.5a91aaf211ede115b5e7178ddc135fad.jpg

us04.thumb.jpg.16ecd2cad423963683d4f0f0dc01d1ca.jpg

Nebyl by ten půl dílek lepší hned u spony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ohm-Aztecteoreticky hej, prakticky je vsak problem ze tu sponu nechcem rozoberat ale hlavne je tam to ze tak ako je robeny, neohne sa okolo toho uchytenia a odstava este viac ako originalny. preto som zvolil taketo riesenie...

Videl som na forach aj take ze to dal na opacnu stranu tesne ku spone kde sa to strati a pod 6 si nechal vsetky dieliky ako to bolo. ale uz nechcem rozoberat viac z toho naramku aj ked srobovaciky uz som si povyrabal presne na mieru. aj loctite 243 som tam dal, tak snad to bude drzat spolahlivo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popravde, z tohto som trochu sklamany nakolko za ten naramok pytaju, ak sa vobec da oficialne zohnat, na chrono okolo 800e... ten poldielik by mal byt standard od vyrobcu a to odstavanie pri spone pod 6, ze sa dielik neohne uplne mi pride tiez nepochopitelne. inak tie hodinky u mna nemaju chybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Pivas napsal:

@MíraMíra - Diky Miro,ted je ponosim nějakou dobu. 
@Žigi
@safi- Nechci se dohadovat kluci,ale tady se asi neshodneme. 😀

A to je právě dobře .... Ke steelům je potřeba dozrát. Já jsem 4-5 let nosil modré BB. Pak jsem viděl naživo steely, nelíbily se mi a za 2 měsíce jsem změnil názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...