Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Vladino125 napsal:

@Ivanhoe34 tak prihodim aj sem spolocne stretnutie Ivanom, stretnutie bolo super a Ivan spravil super fotku

Nikdy som nevidel nazivo tie omegy a musim povedat ze drzat ich v ruke, skusit na ruke (lugy este neprekryvali zapastie, velkostne tie 42ky na hrane ale nosili sa dobre, len to je kus hodiniek proste) a studovat tie detaily, skusit zachytit na fotkach, to bol kazdopadne zazitok.

Moje male Tudory oproti nim clean and simple, az trochu boring, ale my vieme ze to znamena v skutocnosti "classic" :)

Dnes na obed v najlepsej restike aku v meste poznam, s najlepsimi hodinkami ake som kedy mal, a cerstvych 44 na krku :)

Ale zivot je fajn, treba si ho co najviac uzit :)

IMG_3656.jpg.bbdc819b0cea937361a33bca87957b6a.jpg

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, Ivanhoe34 said:

Nikdy som nevidel nazivo tie omegy a musim povedat ze drzat ich v ruke, skusit na ruke (lugy este neprekryvali zapastie, velkostne tie 42ky na hrane ale nosili sa dobre, len to je kus hodiniek proste) a studovat tie detaily, skusit zachytit na fotkach, to bol kazdopadne zazitok.

Moje male Tudory oproti nim clean and simple, az trochu boring, ale my vieme ze to znamena v skutocnosti "classic" :)

Dnes na obed v najlepsej restike aku v meste poznam, s najlepsimi hodinkami ake som kedy mal, a cerstvych 44 na krku :)

Ale zivot je fajn, treba si ho co najviac uzit :)

IMG_3656.jpg.bbdc819b0cea937361a33bca87957b6a.jpg

Vše nejlepší k narozeninám Ivane! Ať to tiká :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, LovecK napsal:

Trosku divně naživo působí to kolečko rezervy, na mě jako levnej mixpult amatérského DJ 😜

To by mi nevadilo. Pravda, raději bych místo rezervy nátahu devítku a místo datumu trojku a bylo by to dokonalé, ale i tak jsou skvělé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, shewcza napsal:

To by mi nevadilo. Pravda, raději bych místo rezervy nátahu devítku a místo datumu trojku a bylo by to dokonalé, ale i tak jsou skvělé.

Přesně, taky bych oželel datum a rezervu nátahu a měl tam indexy u 3 a 9.  Ale jinak to kolečko rezervy se mi líbí. Je to jiné než obvyklé (-: Mám rád nestandardní  řešení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...