Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

před 59 minutami, Tommy_PP napsal:

Na skusku 🙂

 

 

3E1738E7-88F8-4CE1-B368-78F9D16FEAAB.jpeg

no tak ted ti nevim.. takhle naživo nic moc. Normální "tuctový" Pelagy bez data. A to je Tudor moje srdecni záležitost. 

Přitom po shlednuti promo a prvních postřehů na YTubu, jsem kontaktoval svého AD :)

Sorry jako. Nelíbí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, xbraj19 napsal:

Tak ono to mají být normální “tuctové” Pelagosy akorát bez data a 39mm

 

me tohle prijde hrozne ftipny - pelagos 39, bb 58, novy ponorky 41 atd. Jak ty velikosti vsichni zerou. Videl jsem (asi ne sam 🙂porovnani skutecnych velikosti ponorek nejakym technickym super presnym merenim - '90 ponorky nejsou 40 jsou to skoro 39 a treba 114060 nejsou 40 jsou skoro 41, staci porovnat tudorovy ponorky z devadesatek s bb58 - ty udajne mensi bb jsou opticky vetsi a prakticky stejny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som velkym fanusikom Tudor, ale tieto vyzeraju lepsie na papiery ako v skutocnosti. Velkost a vyska puzdra OK, avsak ten “sunburst” efekt na lunete a ciferniku nemusim. S tym posobia na mna ako lacne Rolexky

PS: a aby toho nebolo malo na dnes, mal som velmi specialnu navstevu a pan nosil tieto vintage Monte Carlo Tudory “home plate”. Absolutna nadhera 

 

AD00C3B0-5B63-45DD-A026-3E4870F9FD35.jpeg

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevedel jsem, kam presne to dat. Brno-Olympia a stanek Tudoru/Bechyne. Neco malo jsem zkusil na ruce, popovidal s pany, jejich znalosti mi prisly lehce povrchni. Podbizeli mi nejaky modely, ktery konci, a to se slevou udajne 40 %. 
Stavte se za nima, maji to hezky

BD5FC6D4-0C65-458D-BD17-1D7F13FE80A5.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevedel jsem, kam presne to dat. Brno-Olympia a stanek Tudoru/Bechyne. Neco malo jsem zkusil na ruce, popovidal s pany, jejich znalosti mi prisly lehce povrchni. Podbizeli mi nejaky modely, ktery konci, a to se slevou udajne 40 %. 
Stavte se za nima, maji to hezky
BD5FC6D4-0C65-458D-BD17-1D7F13FE80A5.thumb.jpeg.e7c6540b50e59e7bc0587be038d51836.jpeg

Který modely konci?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Lou napsal:

Myslím, že mi nabízeli velkou slevu na modely Glamour Double Date v bicoloru.

Nedávno v Plzni v Olympii jediné zajímavé se slevou 20 procent byly Black Bay Chrono M79350-0004.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...