Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

před 22 minutami, pebe napsal:

na tvojí ruce vypadají ty 42 akorát, my hobiti... 😞

 

My hobiti se musime spokojit s mensimi kousky. Ty “maly” Pelagosy bych klidne zkusil, ale to bych se musel nejprve zbavit tech GS. Uz jsem si rikal, ze prihodim i ty 3. a prodam je jako konvult 😁. Nicmene to patri jinak, tak aspon jeden rychlocvak oblibenych BB58.

89B7CED0-E999-4F82-BA52-6806787914E7.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah nemám origo, v každým případě mikroregulace by se hodila. Už jsem to řešil, ale mám jiný starosti, tak je to zatím u ledu. Absence data je za mě plus. Beru, že to je individuální, ale pro mě datumka naprosto nemá smysl. Jednak vím kolikátýho je, jednak to až na výjimky hyzdí cifr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si zkoušel černé BB58 v Brně v Olympii - Tudor Roadshow a jsou fakt peckovní na živo. Úplně jsem zapomněl na mou jedinou výtku, že nemají datum 🙂. Velikost 39 a nízké pouzdro. Teď mi vrtá hlavou, které kukačky prodat 🙃. Prodavačka mi říkala, že si tyhle zkouší nejvíc lidí. Kdyby moje žena netrvala na baterce, tak už bych jí tam asi koupil nějaký dámský model, protože 40% sleva je už zajímavá. Na ty BB58 je sleva 5% = 88,2k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, RadekB napsal:

Dnes jsem si zkoušel černé BB58 v Brně v Olympii - Tudor Roadshow a jsou fakt peckovní na živo. Úplně jsem zapomněl na mou jedinou výtku, že nemají datum 🙂. Velikost 39 a nízké pouzdro. Teď mi vrtá hlavou, které kukačky prodat 🙃. Prodavačka mi říkala, že si tyhle zkouší nejvíc lidí. Kdyby moje žena netrvala na baterce, tak už bych jí tam asi koupil nějaký dámský model, protože 40% sleva je už zajímavá. Na ty BB58 je sleva 5% = 88,2k.

Ahoj. Netušíš, jestli měli stříbrný BB36?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...