Jump to content

Jaké Tudory máte právě na ruce?

ABCDE
 Share

Recommended Posts

A jsou doma! Plastický cifr, decentní ale hluboký pohled tvořící AR, podmanivá modř, fantastická lumi nejen na lunetě. Tohle byla dobrá volba! 🥰

PSX_20220728_205458.jpg

před 12 minutami, Pivas napsal:

Gratuluju Petře,další krásný kousek si pořídil. 👍 Mas moc pěknou sestavu. 

Luky, moc díky!!! Rozhodně nejsi pozadu! Bedlivě Tě sleduji ☺️

Za tento výběr může v podstatě pan manager z Hodinářství Bechyně. Před časem jsem projevil zájem o BB58 na modré kůži, který mě fascinovaly. Na setkání je prohlížím, když v tom řekl pán větu: No jo, ale ony jsou v podstatě podobný Vašim Subům. Zkuste FXD ☺️ A já na to. Nee, ty se mi nelíbí, jsou jenom na NATO, mají obráceně lunetu a jsou z titanu 😀 .....

A jsou doma 😀

Edited by Violoncello

před 23 hodinami, Navros napsal:

@Ivanhoe34 Taky zdravím, dobré to máš👍 😄

Dakujem, mne proste sadli, velkostou a aj stylom, viac nez som cakal... davaju ten skvely pocit premiovych hodiniek proporcii a kvality ake som vzdy chcel, no bez toho aby kricali do okolia svoju cenu... co je pre mna osobne vzdy maximalne neziaduce, obzvlast napriklad ked sedim na pive s kamosom co zaraba 800e a ma dve deti... ja si uzivam aj vtedy skvele hodinky a nikto nic viac vediet nemusi... nastastie temu hodiniek riesia len ludia z komunity.
Mam zazitok aj taky, ale velmi prijemny... lidl pokladna, chlapik predo mnou modre Breitlingy na gume, ja som si ich vsimol hned, a on sa odrazu zadival na moje zapastie a ze - Tudor vsak? Ostal som prekvapeny ale bolo z toho mile stretko s miestnym clenom a fajn pokec aj ked len chvilu...

@Ivanhoe34 Přesně tak, pro okolí jsou to obyčejné hodinky, chronomagoři ale přesně ví, o co jde 🙂 A když nechceš, nikomu nic nemusíš vysvětlovat. Věřím, že si je budeš spokojeně užívat.

Když potkám někoho, kdo se zajímá o hodinky a nebo je dokonce tady z fóra, vždycky mi to zlepší náladu 🙂