Jump to content

Jaké Tudory máte právě na ruce?

ABCDE
 Share

Recommended Posts

před 22 minutami, steel napsal:

uvolni se trochu chlape ...

Jsem furt v napětí … ráno kontrola na stavbě a teď neschpenky zaměstnanců, jsou to hotový šachy … to pak má být člověk v klidu. Ale ještě pořád je to eustres, až to nebude, tak to bude konec 🤪🤣

před 10 hodinami, Navros napsal:

@Ivanhoe34 Přesně tak, pro okolí jsou to obyčejné hodinky, chronomagoři ale přesně ví, o co jde 🙂 A když nechceš, nikomu nic nemusíš vysvětlovat. Věřím, že si je budeš spokojeně užívat.

Když potkám někoho, kdo se zajímá o hodinky a nebo je dokonce tady z fóra, vždycky mi to zlepší náladu 🙂

Diky vidime to rovnako... No, uzival som si ich aj vcera vo Viedni na vylete ... a pozerajuc na tie vylohy... normalne som bol spokojny ze mam prave tieto :)

IMG_3583.jpg

DSC09461.jpg

DSC09489.jpg

DSC09492.jpg

před 2 hodinami, Navros napsal:

@Ivanhoe34 Jojo, být spokojený je základ, jinak se ozve chronobundus 😄 

Btw. musel to být fajn výlet 🙂

Spokojnost cim dalej tym vacsia, nakoniec nosim plny naramok, trochu navolno ale v tychto teplach sa mi to osvedcilo, ked ruka najviac napuchne, je to akurat. Cely den som tam s nimi behal a obcas oplachol ked mali teplu vodu na toaletach lebo som ich mal vkuse spotene, a ja mam rad cistotu. Vyhoda kovoveho naramku je ze neriesis, za chvilu je suchy a vyzera stale dobre... Zaroven stale viac ocenujem ten ich sportovy look, mal som obycajne cierne tricko a vyzeralo to stale v pohode...

Este par foto bez hodiniek ale tie boli vtedy samozrejme na ruke :)
DSC09457.thumb.jpg.5a0e3c4664164b552ffd131c73f8b445.jpg

DSC09506.thumb.jpg.a5686d56577a0441abb48f84020bce4a.jpg

DSC09507.thumb.jpg.e9783845eaf489bcefa2afe4aee44cb9.jpg

A jeden hodinkovy zazitok, ked sme sedeli vo francuzskej restike na Neuermarkt, blizko Kartner Strasse, za vedlajsi stol si sadli dve nemecky hovoriace damy, jedna z nich bola hodne stylova, kabelka Vuitton a na ruke Datejusty, asi 36ky, steel gold s ruzovym zlatom, biely cifernik, na jubilee, super to vyzeralo (ale nechcel som otravovat s tym ze by som ju skusil odfotit, priamo na mna videla)... mozno ma dobry hodinkovy vkus alebo bohatsieho manzela ktory vie co je dobre :)

@Ivanhoe34 Já je taky nosím na plném tahu, zatím jsem schopný s tou mikroregulací to mikrovyregulovat tak, že je mám krapet volnější a v průběhu dne se to tak nějak přijatelně mění podle počasí a aktivity, asi jako u Tebe. Zkoušel jsem je i na řemenu, je to moc fajn, hodinky jsou pak o poznání lehčí, nejlíp ale imho vypadají právě na tahu. A jak říkáš, je to nejpraktičtější, namočíš, neřešíš 🙂

Příhoda s dámami dobrý 🙂 Vždycky potěší, když má někdo hodinkový vkus a nebo má někoho, kdo má hodinkový vkus za něj 😄